Szukaj

Celine Dion w święta pokazała synów. 19-letni Rene nic się nie zmienił, za to bliźniaki bardzo. Ale wyrośli!

Céline Dion

Céline Dion

Céline Dion na Instagramie pochwaliła się zdjęciem, na którym pojawia się w towarzystwie swoich dzieci. Zobaczcie, jak spędzają Święta Bożego Narodzenia. 

Céline Dion od dawna jest związana ze sceną. Karierę rozpoczęła jako nastolatka, w momencie, w którym nawiązała współpracę z menadżerem, a potem też przyszłym mężem René Angélilem. Warto wspomnieć, że mężczyzna zastawił dom, aby sfinansować wydanie jej debiutanckiego albumu. To jednak zaprocentowało. Piosenkarka stała się bardzo popularna, a jej piosenki zaczęły się pojawiać w rozgłośniach na całym świecie.

Dion w tym roku chciała się spotkać ze swoimi europejskimi fanami. Planowała wyruszyć w trasę koncertową. Po raz pierwszy od dwunastu lat miała pojawić się w Polsce. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała jednak te zamiary. Wydarzenia nie odbyły się więc w planowanym terminie.

Céline Dion pokazała swoich synów. Jak wyglądają?

Piosenkarka realizuje się nie tylko zawodowo. Spełnia się też w roli mamy. Wokalistka i jej mąż, który zmarł cztery lata temu, doczekali się trzech synów. Chłopcy przyszli na świat dzięki metodzie in vitro. Była to dla pary jedyna szansa na to, by doczekać się potomstwa.

Najstarszy z nich, Rene Charles ma 19 lat. Poszedł w ślady mamy i także zajmuje się muzyką. Pod pseudonimem Big Tip nagrywa rapowe piosenki i publikuje je w internecie. Jest też dj i ma na swoim koncie remiks takich przebojów jak House of Ballons The Weeknd. Jego młodsi bracia Nelson i Eddy w tym roku obchodzili dziesiąte urodziny. W sieci pojawiło się urocze zdjęcie, którym ich mama uczciła ten wyjątkowy dzień.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Céline Dion na swoim Instagramie opublikowała fotografię, na której pozuje z synami. Znajdują się przed przepięknie udekorowaną choinką, mają na sobie takie same piżamy. Bliźniacy wyrośli tak, że w pierwszym momencie trudno ich rozpoznać. Gwiazda w opisie złożyła fanom życzenia.

Niech ten okres świąteczny przyniesie wam wszystkim dary miłości, pokoju, zdrowia i obietnicę jaśniejszych dni w nadchodzącym Nowym Roku!

Internauci w komentarzach dziękują za te słowa, składają życzenia, a także zachwycają się rodzinnym kadrem. Nie da się ukryć, że jest on bardzo uroczy.


Céline Dion z synami - Boże Narodzenie 2020

Céline Dion z synami - Boże Narodzenie 2020

Celine Dion świętuje urodziny synów

Celine Dion świętuje urodziny synów

Celine Dion świętuje urodziny synów

Celine Dion świętuje urodziny synów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×