Celine Dion przekazała nowe informacje o swoim stanie zdrowia. Ze łzami w oczach zwróciła się do fanów

Celine Dion

Celine Dion

Celine Dion ze łzami w oczach zwróciła się do fanów i przekazała najnowsze wieści o swoim zdrowiu. To przykre, co przekazała.

Céline Dion jest jedną z największych gwiazd muzyki pop na całym świecie. Swoją karierę rozpoczęła już jako nastolatka. W 1980 roku nawiązała współpracę z menadżerem i przyszłym mężem René Angélilem. Mężczyzna postawił wtedy wszystko na jedną kartę, zastawił swój dom i zainwestował w talent młodej dziewczyny. Wkrótce jej kariera nabrała niewyobrażalnego tempa, a oni stworzyli kochające się małżeństwo.

Dion w 1999 roku postanowiła zawiesić swoją karierę. Skupiła się wtedy na życiu prywatnym. Po trzech latach wróciła na scenę. Była wielokrotnie nagradzana. Ma na koncie kilka nagród Grammy, a także 20 kanadyjskich statuetek Juno, będących odpowiednikiem prestiżowej, amerykańskiej statuetki.

W 2020 roku miała zaśpiewać dla polskiej publiczności. Nad Wisłę miała wrócić po prawie dekadzie. Jej plany pokrzyżował jednak wybuch pandemii koronawirusa. Artystka planowała w listopadzie 2021 roku wyruszyć w trasę koncertową. Jej występy przełożono na 2022 rok ze względu na pogarszający się stan zdrowia. Właśnie ogłosiła ze łzami w oczach, że jest zmuszona ponownie odłożyć tournée po Starym Kontynencie. Co się dzieje?

Celine Dion po rz kolejny przekłada koncerty w Europie

Celine Dion postanowiła bezpośrednio zwrócić się do swoich fanów i nagrała dla nich wideo, w którym bliska łez wyjaśniła, dlaczego ponownie jest zmuszona zmienić plany, jeśli chodzi o europejską trasę koncertową. Nie jest w stanie w stanie występować z powodu ciągłych problemów zdrowotnych.

Tak mi przykro, że musimy jeszcze raz zmienić nasze plany koncertowe w Europie; najpierw musieliśmy przenieść koncerty z powodu pandemii, teraz to moje problemy zdrowotne powodują, że odkładamy koncerty. Czuję się trochę lepiej…ale wciąż mam skurcze. Muszę być w najlepszej formie, kiedy jestem na scenie. Szczerze nie mogę się doczekać, ale po prostu jeszcze nie jestem sobą… Robię co w mojej mocy, aby wrócić do poziomu, na którym muszę być, aby móc dawać z siebie 100% na moich koncertach, bo to jest to, na co zasługijecie – Celine – napisała gwiazda.

Pod postem nie brakuje słów wsparcia dla gwiazdy. Miejmy nadzieję, że szybko wróci do formy.


Celine Dion przemówiła do fanów

Celine Dion przemówiła do fanów

Celine Dion przemówiła do fanów

Celine Dion przemówiła do fanów

Celine Dion przemówiła do fanów

Celine Dion przemówiła do fanów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×