Szukaj

Céline Dion wraca do Polski. Znamy nowe daty koncertów

Céline Dion

Céline Dion

Céline Dion w tym roku miała wystąpić w Łodzi i Krakowie. Przez pandemię koronawirusa przełożono je na przyszły rok. Kiedy się odbędą i czy bilety tracą ważność?

Céline Dion w tym roku planowała ruszyć w trasę koncertową po Europie. Miała zagrać m.in. w Polsce, gdzie pojawiłaby się pierwszy raz po dwunastu latach. By wynagrodzić fanom tak długą nieobecność, zaplanowała aż dwa występy — jeden w Krakowie, drugi w Łodzi. Niestety już dziś wiadomo, że nie odbędą się w pierwszym terminie.

Przez pandemię koronawirusa na świecie, artystka postanowiła przełożyć występy w ramach Courage World Tour. Decyzję ogłosiła w oficjalnym oświadczeniu:

Moje myśli i modlitwy kierowane są do wszystkich, którzy stracili bliskich i bardzo cierpią podczas tej niszczycielskiej pandemii koronawirusa. Staramy się przystosować do tych trudnych okoliczności, nie wiedząc, kiedy wszystko wróci do normy. Jednakże w końcu sobie poradzimy… Mam nadzieję, że wcześniej niż później.

Céline Dion w Polsce. Na kiedy przełożono koncerty?

Céline Dion w Polsce pojawi się dopiero w 2021 roku. Koncerty zostały przełożone na 13 maja (Tauron Arena Kraków) i 15 maja (Atlas Arena w Łodzi). Bilety zakupione na wydarzenie, nadal zachowują ważność. Wszyscy, którym nie pasuje nowy termin, mogą je zwrócić.

Dion, komentując przełożenie trasy koncertowej, mówiła, że miała nadzieję, że wystąpi jeszcze w tym roku. Nie ma jednak nic ważniejszego niż zdrowie:

Miałam ogromną nadzieję, że wrócimy na scenę jeszcze w tym roku. Nie ma jednak nic ważniejszego niż nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Tęsknię za moimi koncertami… Nie mogę się doczekać, żeby razem z wami zaśpiewać. Bądźcie bezpieczni – do zobaczenia wkrótce.

Wybieracie się na to wydarzenie?


Celine Dion w Polsce w 2008 roku

Celine Dion w Polsce w 2008 roku

Celine Dion

Celine Dion

Celine Dion

Celine Dion

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×