Koniec z tymi plotkami! Celine Dion wkurzyła się i opowiedziała o relacji ze swoim zabójczo przystojnym tancerzem Pepe Munozem!

Celine Dion skomentowała swój romans

Celine Dion skomentowała swój romans

Celine Dion komentuje romans ze swoim tancerzem

Celine Dion jednak ma romans ze swoim tancerzem? Artystka wkurzyła się i w jednym z ostatnich wywiadów wreszcie postawiła sprawę jasno! Takich słów nie spodziewał się chyba nawet największy fan gwiazdy!

Trzy lata temu Celine Dion straciła dwie najbliższe osoby. 14 stycznia walkę z rakiem przegrał jej mąż Rene Angelil, a dwa dni później ta sama choroba wygrała z jej bratem Danielem. I choć wydawało się, że po takiej tragedii artystka nie podniesie się i już nigdy nie będzie koncertować, obecność wiernych fanów i przyjaciół pozwoliła przetrwać jej ciężki czas.

Wiele mówiło się także na temat jej uczuć, którymi już nigdy nikogo nie obdarzy tak, jak darzyła nimi swojego ukochanego. Jednak po dwóch latach od smutnych wydarzeń artystka bardzo często zaczęła pojawiać się w towarzystwie swojego tancerza Pepe Munoza. Młodszy od diwy o 17 lat mężczyzna jest bardzo przystojny, dobrze zbudowany, więc nikogo nie zdziwił fakt, że i Celine padła ofiarą jego walorów.

Po ciągłych spekulacjach mediów, piosenkarka wkurzyła się i w jednym z ostatnich wywiadów skomentowała całą sprawę. Okazuje się, że jej rzekomy kochanek woli… chłopców:

Pepe jest gejem. To po prostu mój przyjaciel. Zrobił dla mnie bardzo wiele – zdradziła.

Autorka hitu My heart will go on odniosła się także do czułych gestów jakie wymienia z tancerzem:

Już samo trzymanie się za rękę to coś, czego nie miałam od dawna. Przytulenie mężczyzny to też cudowna sprawa. A ludzie myśleli, że mamy romans – skwitowała.

Myślicie, że Pepe nie będzie zły, że jego szefowa i przyjaciółka zarazem tak publicznie opowiedziała o jego życiu prywatnym?

Céline Dion ściągnęła Michała Szpaka do Las Vegas! Za kilka dni wydarzy się coś niesamowitego!

Wychudzona Celine Dion z nietęgą miną robi zakupy. Miała problem ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru?

Tych widowiskowych kreacji z gali Grammy świat nigdy nie zapomni! Same modowe petardy!


Celine Dion i Pepe Munoza są parą?

Celine Dion i Pepe Munoza są parą?

Celine Dion i Pepe Munoz pod rękę na spacerze

Celine Dion i Pepe Munoz pod rękę na spacerze

Celine Dion i Pepe Munoz pod rękę na spacerze

Celine Dion i Pepe Munoz pod rękę na spacerze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×