Sensacja! Céline Dion i Russell Crowe są parą! Tabloid ujawnił szczegóły!

Celine Dion i Russell Crowe są parą

Celine Dion i Russell Crowe są parą

Céline Dion spotyka się z Russellem Crowe’em?

Przypomnijmy, że popularna na całym świecie kanadyjska piosenkarka Céline Dion ma za sobą niezwykle traumatyczne wydarzenia. Na początku stycznia, na raka krtani zmarł jej ukochany mąż Rene Angelil. Następnie piosenkarka straciła swojego jedynego brata. Gwiazda długo nie mogła pozbierać się po tych tragediach. Wycofała się z życia publicznego i dzielnie walczyła z depresją.

Jak wiadomo Céline uporała się już z przeszłością, odmłodzona z ogromnym impetem powróciła na muzyczne salony. Wszystko na to wskazuje, że gwiazda postanowiła ułożyć sobie również zdruzgotane życie uczuciowe na nowo. Jak donoszą zagraniczne media 50-letnia piosenkarka jest ponownie zakochana!

Wybrankiem jej serca jest podobno znany na całym świecie przystojny aktor Russell Crowe. Według sensacyjnych doniesień portalu closerweekly.com, Céline i Russell spotykają się już od kilku tygodni.

Spotykają się po kryjomu od kilku tygodni. Choć ta sytuacja jest nowa, wydaje się, jakby się znali całe życie – donosi portal.

Przypomnijmy, że Céline zna się z Russellem od dawna. Aktor po śmierci męża Céline wysłał jej wielki bukiet róż z kondolencjami. Warto również wspomnieć, że gwiazdor pod koniec kwietnia rozwiódł się ze swoja żoną, z którą od 6 lat był w separacji.

Zatem obecnie Céline i Russell są wolni! A może… już nie? 🙂

Będziecie w szoku. Céline Dion zafundowała sobie luksusową metamorfozę! W nowym wydaniu jest nie do poznania!

50-letnia Céline Dion zaszalała jak nastolatka! Wskoczyła do kosza na brudną bieliznę pokazując się bez makijażu!

50-letnia Céline Dion przeszła samą siebie! Takich odjechanych kozaków nie ma nawet Lady Gaga! Istny kosmos!


Russell Crowe

Russell Crowe

Russell Crowe

Russell Crowe

Russell Crowe

Russell Crowe

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×