Szukaj

Céline Dion świętuje urodziny synów. Nelson i Eddy to uroczy chłopcy

Celine Dion

Celine Dion

Céline Dion na Instagramie świętuje urodziny synów. Nelson i Eddy właśnie skończyli dziesięć lat, o czym dumna mama poinformowała w nowym poście. Internauci ruszyli z życzeniami.

Céline Dion planowała, że w tym roku wyruszy w trasę koncertową po całej Europie. Chciała zagrać m.in. w Polsce, gdzie pojawiłaby się pierwszy raz od dwunastu lat. By wynagrodzić swoim sympatykom tak długą nieobecność, zaplanowała aż dwa występy, jeden w Krakowie, drugi w Łodzi.

Niestety już dziś wiadomo, że nie odbędą się one w pierwszym terminie. Gwiazda postanowiła przełożyć występ, o czym poinformowała w oficjalnym oświadczeniu:

Moje myśli i modlitwy kierowane są do wszystkich, którzy stracili bliskich i bardzo cierpią podczas tej niszczycielskiej pandemii koronawirusa. Staramy się przystosować do tych trudnych okoliczności, nie wiedząc, kiedy wszystko wróci do normy. Jednakże w końcu sobie poradzimy… Mam nadzieję, że wcześniej niż później.

Céline Dion uczciła dziesiąte urodziny synów. Jak wyglądają Nelson i Eddy?

Dion jest nie tylko piosenkarką, ale przede wszystkim spełnia się jako matka. Wokalistka i jej zmarły mąż doczekali się trzech synów, którzy przyszli na świat dzięki metodzie in vitro. Była to dla pary jedyna szansa na to, by doczekać się potomstwa. Najstarszy z nich, Rene Charles ma 19 lat, jego młodsi bracia Nelson i Eddy właśnie świętują dziesiąte urodziny.

Piosenkarka postanowiła uczcić ten szczególny dzień w życiu synów w nowym poście w social mediach. Udostępniła ich archiwalne zdjęcia, które porównała z aktualnymi. W opisie podkreśla, że dzieci wniosły mnóstwo radości do jej życia:

Nelson i Eddy wnieśliście do naszego życia tyle radości, miłości i śmiechu w każdym dniem przez ostatnie 10 lat. Sprawiacie, że ja, wasz starszy brat i tata, który z pewnością czuwa nad Wami, są bardzo z Was dumni. Wszystkiego najlepszego moi piękni chłopcy! Tak bardzo cię kochamy.

Wpis poruszył internautów, którzy w komentarzach składają dzieciom życzenia, zachwycają się kadrami:

  • Ale uroczy widok. Wszystkiego najlepszego dla chłopców.
  • Już mają 10 lat? Spełnienia marzeń.
  • Piękne są te zdjęcia. Piękni chłopcy, sto lat!

Redakcja Jastrząb Post dołącza się do słów internautów, życząc im wszystkiego, co najlepsze.


Celine Dion świętuje urodziny synów

Celine Dion świętuje urodziny synów

Celine Dion świętuje urodziny synów

Celine Dion świętuje urodziny synów

Celine Dion świętuje urodziny synów

Celine Dion świętuje urodziny synów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×