52-letnia Céline Dion wygląda jak przecinek. Znamy dietę gwiazdy. Co je? Wcale nie ma nudy

Celine Dion dieta

Celine Dion dieta

Celine Dion słynie z bardzo szczupłej sylwetki. Nie mam momentu w jej długiej karierze, żeby nabrała dodatkowych kilogramów. Co jest jej sekretem? Znamy dietę gwiazdy.

Ostatnie lata nie są zbyt szczęśliwe dla Celine Dion. W styczniu artystka i jej najbliżsi obchodzili piątą rocznicę śmierci męża piosenkarki, Rene Angelila, który zmarł na raka gardła w wieku 74 lat. Gwiazda oddała hołd swojemu ukochanemu na Instagramie, gdzie zamieściła poruszający wpis:

René, minęło już 5 lat… Nie ma dnia, żebyśmy o tobie nie myśleli. Zwracamy się do Ciebie teraz bardziej niż kiedykolwiek, abyś nas prowadził, chronił i nadal nad nami czuwał. Modlimy się, abyś rozświetlił swoją miłość na całym świecie, na wszystkich tych, którzy w tej chwili stoją w obliczu niesamowicie trudnych czasów. Jesteś w naszych sercach i na zawsze w naszym życiu. Kochamy Cię, Celine, René-Charles, Nelson i Eddy

Jakby tego było mało, na początku 2020 roku zmarła także jej mama Thérèse. Odeszła w wieku 92 lat. Fani są przekonani, że zbyt szczupła sylwetka Céline jest efektem przykrych wydarzeń. Jednak tabloidy donoszą, że to zasługa diety.

Jaką dietę stosuje Celine Dione?

Informatorzy tabloidy podają, że przyjaciele Celiné Dion martwią się o to, iż piosenkarka posuwa się za daleko w swojej diecie i rutynie fitness.

Tak ostro ćwiczy i mało je, że pcha się w niebezpieczną strefę, wszystko, aby przygotować się do swojej Courage World Tour.

Trasa jednak została przełożona w zeszłym roku z powodu trwającej pandemii koronawirusa. Ponieważ plan miał zostać wznowiony w marcu, Dion najwyraźniej była zdeterminowana, aby być w jak najlepszej formie. Jednak aby to zrobić, trzymała się rygorystycznego i ekstremalnego schematu ćwiczeń i prawie nie jadła.

Jej dieta jest okropna – mówi informator – zjada niewiele więcej niż kilka kawałków owoców i kilka krakersów, aby przetrwać dzień.

Dion ćwiczyła także z trenerami siedem dni w tygodniu.

To niekończące się godziny baletu, aby zachować zgrabną sylwetkę. Celiné uważa, że ​​jeśli pod koniec dnia nie poci się i nie jest wyczerpana, to za mało pracowała.

Okazuje się jednak, że prawda jest zupełnie inna. Sama gwiazda przyznaje, że owszem, dba o to co je, ale jej posiłki są zdrowe i zbilansowane. Dba o to dietetyk. Dion nie ukrywa też, że rzeczywiście dużo trenuje. Mimo to twierdzi, że to, iż jest szczupła jak przecinek, to w ogromnej mierze dobre geny.


Celine Dion

Celine Dion

Celine Dion w Polsce w 2008 roku

Celine Dion w Polsce w 2008 roku

Celine Dion w białej mini od Valentino jak Agnieszka Woźniak-Starak

Celine Dion w białej mini od Valentino jak Agnieszka Woźniak-Starak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×