Céline Dion walczy z anoreksją? Gwiazda oficjalnie skomentowała swój stan zdrowia

Celine Dion anoreksja

Celine Dion anoreksja

Czy Céline Dion ma anoreksję?

Céline Dion przerwała milczenie, gwiazda stanowczo skomentowała plotki na temat swojego wyglądu. Media sugerują, że piosenkarka cierpi na anoreksję, a co na to sama zainteresowana?

Temat strasznie wychudzonej Céline Dion nie schodzi ostatnio z pierwszych stron portali oraz tabloidów na całym świecie. Media show-biznesowe są wielce zaniepokojone aktualnym nieco przerażającym wyglądem kanadyjskiej gwiazdy pop. Céline w krótkim czasie bardzo dużo schudła, wygląda staro, co sugeruje, że piosenkarka ma poważne problemy ze zdrowiem. Wielu fanów sugeruje, że artystka walczy z anoreksją.

Wiadomym jest fakt, że gwiazda ma problemy osobowościowe, które są wynikiem nagłej traumy, którą niedawno przeszła. Przypomnijmy, że Céline w jednym czasie straciła dwie bliskie sobie osoby. Najpierw zmarł jej ukochany mąż Réne, a następnie odszedł jej brat – obaj przegrali walkę z chorobą nowotworową. Rodzinna tragedia wpędziła piosenkarkę w poważną depresję, której następstwem była długa przerwa w karierze artystycznej. Obecnie Céline wróciła do pracy, jednak wygląda niepokojąco.

Artystka postanowiła wreszcie skomentować swój stan, a szczególnie odnieść się do komentarzy mediów plotkarskich o jej rzekomej anoreksji. Zrobiła to po swoim pobycie w Paryżu, gdzie zaprezentowała się w kilku niesamowitych kreacjach:

To, jak wyglądam to moja osobista sprawa. Wszystko co robię jest moją sprawą. Robię wszystko wyłącznie dla siebie. W takiej wersji czuję się świetnie! Obecnie jestem bardzo silna, czuję się również piękna, kobieca i seksowna – powiedziała Céline Dion w wywiadzie udzielonemu dziennikowi The Sun.

Céline ostro skomentowała plotki o swojej anoreksji, komentarz skierowała szczególnie do mediów i internautów:

Jeśli nie mam ochoty to nie będę o tym rozmawiać. Ja siebie lubię i akceptuję, ale nie chcę o tym rozmawiać publicznie. Po co to wyciągacie i robicie mi takie [niekorzystne – red.] zdjęcia? Jak wam się nie podobam to nie róbcie zdjęć i nie komentujcie ich tak negatywnie. Jeśli wam się nie podobam, to po prostu zostawcie mnie w spokoju – dodała Céline.

Co myślicie o jej ostrym komentarzu?

Celine Dion maskuje wychudzoną sylwetkę dziwaczną sukienką. Dobrała do niej równie oryginalne buty

Céline Dion z okazji świąt pochwaliła się swoimi przystojnymi synami! René to jej klon!

Wychudzona Céline Dion bez stanika na salonach! To najodważniejszy strój w jej karierze!


Celine Dion bez stanika na salonach w Paryżu

Celine Dion bez stanika na salonach w Paryżu

Celine Dion bez stanika na salonach w Paryżu

Celine Dion bez stanika na salonach w Paryżu

Celine Dion bez stanika na salonach w Paryżu

Celine Dion bez stanika na salonach w Paryżu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×