Szukaj

Oszaleliśmy! Célia Jaunat w skąpym bikini pokazała najlepsze co tylko mogła! Widoki nie z tej ziemi! [WIDEO]

Celia Jaunat w bikini zdjęcia erotyczne wideo

Célia Jaunat w bikini na wakacjach

Célia Jaunat i Grzegorz Krychowiak na Malediwach. Para pokazała, jak spędza razem wakacje. Piękna dziewczyna polskiego piłkarza w stringach i staniku prezentuje niebiańskie widoki. Zobacz wideo.

Gdzie Célia Jaunat i Grzegorz Krychowiak są na wakacjach?

Obok Anny LewandowskiejRoberta Lewandowskiego, a także Mariny Łuczenko i jej męża, Wojciecha Szczęsnego, najpopularniejszą “piłkarską” parą w Polsce pozostają Célia Jaunat oraz Grzegorz Krychowiak. Stylowy sportowiec i jego piękna ukochana są niezwykle popularni wśród fanów polskiej reprezentacji, a na Instagramie regularnie zachwycają swoimi stylizacjami. Od niedawna są zaręczeni, choć o ślubie mówią rzadko i raczej ogólnikami, nie wiadomo więc kiedy staną przed ołtarzem.

Wiadomo natomiast, że wiodą życie jak z bajki, a Krychowiak jest prawdziwym szczęściarzem mając u boku taką piękność jak Jaunat. Ukochana piłkarza może się pochwalić nie tylko wyjątkowo oryginalną i przykuwającą wzrok urodą, ale również ciałem, którego nie sposób jej nie pozazdrościć. Ku radości fanów, często chwali się nim na rajskich wakacjach, na które regularnie wybiera się ze swoim partnerem.

Niedawno na jej Instagramie pojawiło się nagranie z bajkowych Malediwów, na których widać jak Célia w bardzo odważnym bikini przechadza się po luksusowym domku, który ona i Grzegorz wynajęli tylko na własny użytek. Wnętrza robią wrażenia, ale o wiele trudniej jest oderwać wzrok od samej Jaunat.

Jak wam się podoba? 😉

Półnagi Grzegorz Krychowiak szaleje na Malediwach! Ale to roznegliżowana seksowna Celia Jaunat skradła całe show!

Anna Lewandowska sprawiła sobie identyczny ciuszek jak zmysłowa Célia Jaunat! Obie wyglądają w nim zjawiskowo!

To żaden mem! Grzegorz Krychowiak naprawdę ma takie buty na zimę! „Męskich nie było?”


Czy Celia Jaunat ma dobry styl ubierania?

×