Szukaj

Joanna Kulig i Tomasz Kot pochwalili się niezwykłym zdjęciem z Cannes! Jest na nim również zjawiskowa Cate Blanchett!

Joanna Kulig i Tomasz Kot z Cate Blanchett

Za nami 71 Festiwal Filmowy w Cannes. Przypomnijmy, że tegoroczny festiwal był szczególnym wydarzeniem dla polskich filmowców. Wszystko za sprawą znakomitego filmu Zimna wojna w reżyserii Pawła Pawlkowskiego, który walczył o Złotą Palmę.

Po uroczystym pokazie filmu, cały świat oszalał na punkcie polskiej produkcji. Polski reżyser, jak i główni aktorzy – Joanna Kulig, Tomasz Kot oraz Borys Szyc, przyjmowali od światowych gwiazd kina niekończące się gratulacje. Recenzje filmu były na tyle znakomite, że mówiło się w kuluarach festiwalowych, iż Zimna wojna ma ogromną szansę na zdobycie Złotej Palmy.

Finalnie jednak okazało się, że jurorzy nagrodę główną przyznali dla filmu Shoplifters, w reżyserii Hirokazu Koreedy. Jednak mimo to, Polacy odnieśli ogromny sukces, bowiem Paweł Pawlikowski otrzymał w Cannes nagrodę dla najlepszego reżysera.

Polacy w Cannes zaprezentowali się zatem godnie i profesjonalnie. Pozowali do zdjęć zawsze grupowo, chcąc podkreślić, że sukces jest dziełem całego zespołu. Na gali zamykającej festiwal  Polacy otrzymali mnóstwo gratulacji od światowych gwiazd.

Największym rarytasem z gali są jednak dwa zdjęcia, które wkleiła na swój profil Joanna Kulig oraz Tomasz Kot. Aktorzy na zdjęciu zostali czule przytuleni przez jedną z najpiękniejszych aktorek na świecie  – Cate Blanchett. Wcześniej gratulacje składała aktorom także wzruszona Julianne Moore.

 Zobaczcie jaka cudna pamiątka!

 

Grażyna Torbicka zachwycona Zimną Wojną! „To mój faworyt do zwycięstwa na festiwalu w Cannes” [WIDEO]

Z ostatniej chwili: Paweł Pawlikowski ze Złotą Palmą za najlepszą reżyserię w Cannes! Jego film „Zimna wojna” zachwycił cały świat!

Co Paweł Pawlikowski powiedział po odebraniu Złotej Palmy dla najlepszego reżysera? „Dziękuję w imieniu całego kraju” [WIDEO]


Joanna Kulig & Cate Blanchett w Cannes

Joanna Kulig & Cate Blanchett w Cannes

Tomasz Kot & Cate Blanchett w Cannes

Tomasz Kot & Cate Blanchett w Cannes

Cate Blanchett - premiera filmu BlacKkKlansman, Cannes 2018

Cate Blanchett - premiera filmu BlacKkKlansman, Cannes 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×