Caroline Wozniacki wzięła ślub! Królowa tenisa powiedziała „tak” w najseksowniejszej sukni ślubnej jaką widzieliśmy!

Caroline Wozniacki wzięła ślub

Caroline Wozniacki wzięła ślub

Caroline Wozniacki wzięła ślub. Znana tenisistka poślubiła koszykarza NBA Davida Lee. Małżonkowie sakramentalne "tak" wypowiedzieli we Włoszech w obecności 120 osób. Gwiazda w tym szczególnym dniu miała na sobie suknię ślubną od Óscara de la Renty.

Caroline Wozniacki i David Lee są już po ślubie. Para sakramentalne „tak” powiedziała sobie we Włoszech. W szczęśliwym dla małżonków dniu towarzyszyło im 120 osób: członków rodziny i przyjaciół, którzy jako pierwsi mogli zobaczyć z bliska suknię ślubną panny młodej.

Caroline zdecydowała się na białą koronkową i lekko prześwitującą kreację bez ramiączek. Za suknię ślubną Wozniacki odpowiadał amerykańsko-dominikański projektant mody Óscar de la Renta. Zjawiskowy projekt uzupełnił tiulowy welon, a także buty Jimmy Choo wykonane na specjalne zamówienie tenisistki.

Chociaż początkowo uroczystość ślubna odbywać się miała na południu Francji, zakochani wybrali jednak Włochy. To właśnie tam spędzali niesamowite wakacje. Swoich gości zaprosili do hotelu Castiglion del Bosco w Rosewood. Nieruchomość uchodzić za ustronną enklawę położoną na wzgórzach poza Florencją.

W ważnym dla nowożeńców dniu pojawiła się cała masa gwiazd sportu. Jak informuje amerykański Vogue, wśród nich była m.in. Serena Williams, która podobno wystąpiła w szczególnej roli – druhny. Inni znani goście to między siostry Agnieszka i Ula Radwańskie, tenisistka Angelique Kerber, zawodnicy NBA Pau Gasol i Harrison Barnes oraz były zawodnik NFL Jesse Palmer.

Na ten moment para nie opublikowała żadnych oficjalnych zdjęć z ceremonii. W sieci krążą jedynie te pochodzące z przymiarek sukni ślubnej.

David Lee i Caroline Wozniacki – jak się poznali? 

Caroline i David poznali się ponad trzy lata temu, gdy zostali sobie przedstawieni przez wspólnego przyjaciela. Niemal natychmiast między nimi zaiskrzyło, i to do tego stopnia, że nieco po ponad dwóch latach spotkań mężczyzna postanowił oświadczyć się ukochanej. Zrobił to w niezwykle romantyczny sposób. David zorganizował bowiem rejs w okolicach Bora Bora o zachodzie słońca, który zwieńczyła kolacja na prywatnej wyspie. W pewnym momencie mężczyzna uklęknął przed swoją ukochaną, a ta wyraźnie wzruszona niemal natychmiast się zgodziła.

Nowożeńcom serdecznie gratulujemy!

Zobacz: Krzysztof Piątek pochwalił się zdjęciem z podróży poślubnej! Zabrał piękną żonę do raju!

Zobacz: Był ślub? Julia Wieniawa w białej ślubnej wywołała poruszenie na środku ulicy! I jeszcze ten komentarz: „Było cudnie”

Zobacz: Krzysztof Piątek zabrał piękną żonę w luksusową podróż poślubną! Wesele to przy tym nic!


Caroline Wozniacki i Ula Radwańska

Caroline Wozniacki i Ula Radwańska

Ula Radwańska gościem na ślubie Caroline Woznacki

Ula Radwańska gościem na ślubie Caroline Woznacki

Agnieszka Radwańska na ślubie Caroline Wozniacki

Agnieszka Radwańska na ślubie Caroline Wozniacki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×