Romain Zago pokazał nową partnerkę! Wygląda jak klon Joanny Krupy!

Romain Zago nowa partnerka

Romain Zago nowa partnerka

Nowa partnerka Romaina Zago

Były mąż Joanny Krupy, Romain Zago, nareszcie znalazł sobie nową dziewczynę. Długo rozpaczał po rozwodzie z piękną modelką, ale najnowsze zdjęcia wskazują, że w jego życiu pojawiła się inna kobieta. Jak wygląda? Podobieństwa do Joanny nie sposób nie zauważyć.

Rozwód Joanny Krupy i Romaina Zago był wielkim zaskoczeniem dla wszystkich. Para uchodziła za wzór, z pozoru dogadywała się bez najmniejszego problemu i nic nie wskazywało na to, że ich związek ma się rozpaść. Kiedy więc Joanna pierwszy raz wyjawiła, że ich małżeństwo dobiegło końca, wszyscy byli w szoku:

Po raz pierwszy mówię to oficjalnie: moje małżeństwo z Romainem się rozpadło. Rozstajemy się. W grudniu zeszłego roku Romek oświadczył, że chce rozwodu. Nie chciał słyszeć o innym rozwiązaniu – powiedziała w rozmowie z Party

Teraz gwiazda jest szczęśliwą żoną Douglasa Nunesa i wszystko wskazuje na to, że jej były mąż również ruszył do przodu ze swoim życiem. Na Instagramie Romaina pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje u boku obłędnej blondynki.

Kim jest Carolina Delgado?

Nowa ukochana nazywa się Carolina Delgado i jest wedding plannerką, a z jej profilu na portalu społecznościowym wynika, że nie tylko lubi imprezować, ale również świetnie wie jak to robić. Może się też pochwalić niesamowitym ciałem.

Głęboki dekolt, długie włosy, hollywoodzki uśmiech… Nowa wybranka Zago to prawdziwa piękność, ale trudno oprzeć się wrażeniu, że przypomina nieco Joannę. Para bez wątpienia wygląda za to na szczęśliwą i bardzo zadowoloną ze swojego towarzystwa.

Myślicie, że to ona zastąpiła Krupę?

Joanna Krupa żyje w niewyobrażalnym stresie. Kłopoty byłego męża spędzają jej sen z powiek

Romain Zago odważnie ocenił nowego narzeczonego Joanny Krupy! Jego słowa zaskoczyły nawet piękną modelkę!

Joanna Krupa opowiedziała o swoim przystojnym ukochanym! Kim jest tajemniczy Douglas, z którym już planuje ślub?


Romain Zago i Carolina Delgado

Romain Zago i Carolina Delgado

Kim jest Carolina Delgado?

Kim jest Carolina Delgado?

Carolina Delgado – druga Joanna Krupa

Carolina Delgado – druga Joanna Krupa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×