Córka Ewy Kasprzyk ekstremalnie schudła! Carmell to teraz skóra i kości. Zrobiła się bardzo podobna do mamy

Carmell schudła

Carmell schudła

Córka Ewy Kasprzyk, Małgorzata Bernatowicz, znana pod pseudonimem Carmell bardzo schudła. To niesamowite, jak teraz wygląda.

Małgorzata Bernatowicz jest córką Ewy Kasprzyk i jej byłego męża, Jerzego Bernatowicza. Małżeństwo rozpadło się po 36 wspólnych latach. Rozwód sfinalizowano we wrześniu ubiegłego roku.

Ewa i Gosia obecnie mają ze sobą świetny kontakt. Regularnie trenują wspólnie boks czy wspólnie podróżują. Nie zawsze jednak tak było. We wspólnym wywiadzie, którego kilka lat temu udzieliły dla magazynu Gala opowiedziały o chorobie Małgorzaty, która bardzo wpływała na ich relacje.

Przez wiele lat zmagałam się z bardzo ciężką depresją. To był koszmarny okres. Naprawdę nie potrafiłam sobie pomóc. A tym bardziej inni. Mama, lekarze, przyjaciele. Teraz, gdy jest dobrze, a nawet bardzo dobrze, to umiem układać relacje z ludźmi, bo sama ze sobą się porozumiałam. Wszystko się polepsza. Nie tylko kontakt z mamą – wyznała Bernatowicz.

Aktorka nie ukrywa, że to był trudny okres.

Zauważyłam, że teraz możemy z Gosią długo przebywać razem. Jesteśmy w stanie wytrzymać ze sobą dłużej niż 60 minut. Ale to, jak na siebie kiedyś reagowałyśmy, jaki klimat panował w pomieszczeniu, w którym razem przebywałyśmy, można porównać tylko do laski z dynamitu z zapalonym lontem – powiedziała.

Małgorzata jest artystką. Śpiewa i komponuje, a kilka lat temu próbowała swoich sił w Must Be The Music, gdzie z zespołem MashMish doszła do finału 2. edycji, a potem w The Voice of Poland, a także stratowała w preselekcjach na Eurowizję 2017. Jej utwór Faces zdobył najwięcej głosów publiczności. Carmell ma za sobą również debiut jurorski. Widzowie mogli ją oglądać w show Śpiewajmy Razem. All Together Now. Jak obecnie wygląda?

Córka Ewy Kasprzyk bardzo schudła. Jak obecnie wygląda Carmell?

Małgorzata pozowała ze znaną mamą na wielu zdjęciach. Można ją było zapamiętać jako osobę o bardzo kobiecych kształtach. Obecnie nie przypomina Gosi sprzed lat, choćby z przesłuchań w The Voice. Ekstremalnie schudła.

Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których widać, że jest bardzo szczupła. Z opisów wynika, że praktykuje jogę. Zapewne zmiana nawyków spowodowała metamorfozę. Wydaje się, że jest także coraz bardziej podobna do swojej znanej mamy. Jak dzisiaj wygląda Carmell? Zajrzyjcie do galerii.


Carmell (Małgorzata Bernatowicz) schudła

Carmell (Małgorzata Bernatowicz) schudła

Carmell (Małgorzata Bernatowicz) schudła

Carmell (Małgorzata Bernatowicz) schudła

Carmell (Małgorzata Bernatowicz) schudła

Carmell (Małgorzata Bernatowicz) schudła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×