Szukaj

Nie poznacie jej. Cara Delevingne zmieniła fryzurę! Długie włosy to już przeszłość, ale to nie jedyna zmiana

Cra Delevingne nowa fryzura

Cra Delevingne nowa fryzura

Cara Delevingne ścięła i przefarbowała włosy

Cara Delevingne w zeszłym roku zaskoczyła wszystkich. Modelka pozbyła się swoich długich włosów, bardzo krótko je ścinając. Okazuje się, że decyzji tej nie żałuje. I chociaż stara się utrzymać podobną długość, Cara zaszokowała ostatnio nowym kolorem. Jakim?

Cara to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych modelek na świecie. Zawdzięcza to swojej nietypowej urodzie, która w połączeniu z charyzmą sprawia, że biją się o nią czołowe marki. Gwiazda skupia się jednak nie tylko na modzie. Na swoim koncie może również zapisać epizody w filmach, a także kilka nagranych piosenek.

Jeszcze do niedawna znakiem charakterystycznym Delevingne były blond włosy. Teraz to już przeszłość. Modelka sukcesywnie farbuje włosy na dużo ciemniejszy odcień. Swoją metamorfozą pochwaliła się przy okazji końca wakacji, pozując w samym bikini. Cara, w okularach przeciwsłonecznych, chwali się ostatnimi momentami odpoczynku:

Żegnaj wakacje letnie, miło było was poznać… (moje cycki się rozrosły i jestem z nich bardzo dumna…) – napisała na Instagramie.

I rzeczywiście w oczy rzucają się nie tylko nowe włosy, ale także nieco większe piersi modelki. Nie umknęło to uwadze jej fanów, którzy w komentarzach pisali że:

  • Cara, Ty zawsze jesteś seksowna
  • W jaki sposób pracujesz nad klatką piersiową?
  • Cycki się zmieniają. One rosną. A większość kobiet ma jedną pierś nieco większą od drugiej. Witamy w prawdziwym świecie

A Wam jak podoba się w takim wydaniu?

25-letnia Cara Delevingne pokazała swój luksusowy apartament! Takich odjechanych cudów dawno nie widzieliśmy!

Cara Delevingne kolejną ofiarą Harveya Weinsteina! Z najdrobniejszymi szczegółami opowiedziała o traumatycznych przeżyciach!

Siostra Cary Delevingne to sama skóra i kości! Paparazzi przyłapali 31-latkę jak bawiła się na luksusowym jachcie


Cara Delevingne w krótkich ciemnych włosach

Cara Delevingne w krótkich ciemnych włosach

Cara Delevingne – MET Gala 2018

Cara Delevingne – MET Gala 2018

Cara Delevingne z siostrą Poppy w Saint Tropez

Cara Delevingne z siostrą Poppy w Saint Tropez

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×