Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Mamy to! Pierwsze wspólne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego! Przepiękna para już się nie ukrywa!
Mamy to! Pierwsze wspólne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego! Przepiękna para już się nie ukrywa!

Mamy to! Pierwsze wspólne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego! Przepiękna...

Mamy to! Pierwsze wspólne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i...

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na głowie! Nie da się go nie zauważyć
To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na głowie! Nie da się go nie zauważyć

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na...

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie...

Wszyscy patrzyli tylko na Meghan. Na ślubie kuzynki Harry’ego to księżna Sussex była w centrum uwagi! To zasługa jej obłędnej kreacji
Wszyscy patrzyli tylko na Meghan. Na ślubie kuzynki Harry’ego to księżna Sussex była w centrum uwagi! To zasługa jej obłędnej kreacji

Wszyscy patrzyli tylko na Meghan. Na ślubie kuzynki Harry’ego to księżna...

Wszyscy patrzyli tylko na Meghan. Na ślubie kuzynki...

Dziś poniedziałek, 18.06.2018

Cara Delevingne kolejną ofiarą Harveya Weinsteina! Z najdrobniejszymi szczegółami opowiedziała o traumatycznych przeżyciach!Cara Delevingne opisuje napastowanie

Lista ofiar Harveya Weinsteina wydłuża się z każdym dniem. Jako jedna z pierwszych gwiazd, które przyznały się, że padły ofiarą molestowania seksualnego przez słynnego producenta była Angelina Jolie.  Tym razem głos zabrała modelka Cara Delevingne, która bardzo szczegółowo opisała krzywdę jaką wyrządził jej mężczyzna.

Kiedy zaczęłam pracować jako aktorka, dostałam pierwszą rolę, zadzwonił do mnie Harvey Weinstein z pytaniem, czy spałam z dziewczynami, z którymi jestem pokazywana w mediach. To był bardzo nieprzyjemny telefon… Nie odpowiedziałam na żadne z jego pytań, ale zanim odłożyłam słuchawkę, on powiedział, że jeśli jestem lesbijką albo zdecyduję się pokazać publicznie z kobietą, nigdy nie dostanę roli heteroseksualnej bohaterki i nie zostanę aktorką w Hollywood.
Rok albo dwa lata później poszłam na spotkanie z nim i reżyserem filmu, w którym miałam wystąpić. Reżyser poszedł, a Harvey poprosił mnie, żebym z nim została porozmawiać. Jak tylko zostaliśmy sami, zaczął mi opowiadać o wszystkich aktorkach, z którymi spał, chwalił się, jak pomógł im w karierze, opowiadał o nieprzyzwoitych rzeczach o seksualnym charakterze. Potem zaprosił mnie do pokoju. Szybko odmówiłam i zapytałam jego asystentkę, czy mój samochód czeka na dole. Powiedziała, że jeszcze go nie ma i że powinnam iść do jego pokoju.
W tym momencie poczułam bezsilność i strach, ale nie chciałam tego pokazać, miałam nadzieję, że źle oceniam sytuację. Kiedy byliśmy na miejscu, okazało się, że w pokoju jest jeszcze inna kobieta, pomyślałam, że jestem bezpieczna. On kazał się nam całować. Wtedy zapytałam go, czy wie, że potrafię śpiewać. I zaczęłam śpiewać… Pomyślałam, że to poprawi nieco sytuację, że zrobi się bardziej profesjonalnie, jak na przesłuchaniu… Byłam bardzo zdenerwowana. Kiedy skończyłam, znów powiedziałam, że muszę już iść. On odprowadził mnie do drzwi, stanął w nich i spróbował pocałować mnie w usta.

Powstrzymałam go i starałam się wyjść z pokoju – opisuje drastyczne wydarzenie Cara Delevingne.

Piękna modelka wyjaśniła również, że zdaje sobie sprawę z ilości kobiet, które zostały pokrzywdzone. Dlatego postanowiła swoją postawą dać siłę i wsparcie tym, które wciąż boją się przyznać do krzywdy.

Oprócz Cary głos w sprawie Harveya Weinsteina zabrały: Ashley Judd, Asii Argento, Mirze Sorvino, Lauren Sivan, Gwyneth Paltrow i Angelina Jolie.

Śliczna żona Harveya Weinsteina nie wytrzymała! Jej słowa podzieliły całe Hollywood!

Cara Delevingne w Cannes 2017 z czerwonym beretem

Cara Delevingne w Cannes 2017 z czerwonym beretem

Harvey Weinstein

Harvey Weinstein

Kto lepiej wyglądał na premierze „Legionu samobójców” – Margot Robbie czy Cara Delevingne?Komentarzy: 5


Mirellka2V | 25 października 2017, 14:50

Musze sie wam pochwalic w koncu zrzucilam – 5 kilo. Przeszukalam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wpiszcie sobie w google: ranking srodkow odchudzajacych xxally


Gość | 16 października 2017, 13:16

A one wszystkie bidulki dopiero tę „okropną aferę” ujawniły, jak sobie w kilku filmach zagrały…. jakoś żadne roli nie odrzuciła. Obłudne babska.


Gość | 13 października 2017, 23:58

Sorry Wera, ale wyszła prawda o tobie….


Meg | 12 października 2017, 21:29

A co na to Weronika Rosati?


Gość | 12 października 2017, 21:20

Knur czuł się bezkarny.


Dodaj komentarz
×