Szukaj

Cara Delevingne kolejną ofiarą Harveya Weinsteina! Z najdrobniejszymi szczegółami opowiedziała o traumatycznych przeżyciach!

Cara Delevingne opisuje napastowanie

Lista ofiar Harveya Weinsteina wydłuża się z każdym dniem. Jako jedna z pierwszych gwiazd, które przyznały się, że padły ofiarą molestowania seksualnego przez słynnego producenta była Angelina Jolie.  Tym razem głos zabrała modelka Cara Delevingne, która bardzo szczegółowo opisała krzywdę jaką wyrządził jej mężczyzna.

Kiedy zaczęłam pracować jako aktorka, dostałam pierwszą rolę, zadzwonił do mnie Harvey Weinstein z pytaniem, czy spałam z dziewczynami, z którymi jestem pokazywana w mediach. To był bardzo nieprzyjemny telefon… Nie odpowiedziałam na żadne z jego pytań, ale zanim odłożyłam słuchawkę, on powiedział, że jeśli jestem lesbijką albo zdecyduję się pokazać publicznie z kobietą, nigdy nie dostanę roli heteroseksualnej bohaterki i nie zostanę aktorką w Hollywood.
Rok albo dwa lata później poszłam na spotkanie z nim i reżyserem filmu, w którym miałam wystąpić. Reżyser poszedł, a Harvey poprosił mnie, żebym z nim została porozmawiać. Jak tylko zostaliśmy sami, zaczął mi opowiadać o wszystkich aktorkach, z którymi spał, chwalił się, jak pomógł im w karierze, opowiadał o nieprzyzwoitych rzeczach o seksualnym charakterze. Potem zaprosił mnie do pokoju. Szybko odmówiłam i zapytałam jego asystentkę, czy mój samochód czeka na dole. Powiedziała, że jeszcze go nie ma i że powinnam iść do jego pokoju.
W tym momencie poczułam bezsilność i strach, ale nie chciałam tego pokazać, miałam nadzieję, że źle oceniam sytuację. Kiedy byliśmy na miejscu, okazało się, że w pokoju jest jeszcze inna kobieta, pomyślałam, że jestem bezpieczna. On kazał się nam całować. Wtedy zapytałam go, czy wie, że potrafię śpiewać. I zaczęłam śpiewać… Pomyślałam, że to poprawi nieco sytuację, że zrobi się bardziej profesjonalnie, jak na przesłuchaniu… Byłam bardzo zdenerwowana. Kiedy skończyłam, znów powiedziałam, że muszę już iść. On odprowadził mnie do drzwi, stanął w nich i spróbował pocałować mnie w usta.

Powstrzymałam go i starałam się wyjść z pokoju – opisuje drastyczne wydarzenie Cara Delevingne.

Piękna modelka wyjaśniła również, że zdaje sobie sprawę z ilości kobiet, które zostały pokrzywdzone. Dlatego postanowiła swoją postawą dać siłę i wsparcie tym, które wciąż boją się przyznać do krzywdy.

Oprócz Cary głos w sprawie Harveya Weinsteina zabrały: Ashley Judd, Asii Argento, Mirze Sorvino, Lauren Sivan, Gwyneth Paltrow i Angelina Jolie.

Śliczna żona Harveya Weinsteina nie wytrzymała! Jej słowa podzieliły całe Hollywood!

Cara Delevingne w Cannes 2017 z czerwonym beretem

Cara Delevingne w Cannes 2017 z czerwonym beretem

Harvey Weinstein

Harvey Weinstein


Cara Delevingne w krótkich włosach

Cara Delevingne w krótkich włosach

Cara Delevingne w krótkich włosach

Cara Delevingne w krótkich włosach

Cara Delevingne z siostrą Poppy w Saint Tropez

Cara Delevingne z siostrą Poppy w Saint Tropez

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×