Szukaj

Cannes 2019: Oświadczyny na czerwonym dywanie w błysku fleszy i otoczeniu gwiazd! Pierwsza taka sytuacja w historii!

Podczas Festiwalu Filmowego w Cannes 2019 doszło do oświadczyn. Kto wykorzystał tę okazję i jak zareagowała jego ukochana? Zobacz szczegóły.

Oświadczyny na czerwonym dywanie

Festiwal Filmowy w Cannes 2019 w tym roku szokuje nie tylko wymyślnymi kreacjami gwiazd, które regularnie pojawiają się w błyskach fleszy, ale także niektórymi zachowaniami osób pojawiających się na czerwonym dywanie. Tak było m.in. w piątkowy wieczór, kiedy to jedna z aktorek przez dłuższą chwilę walczyła z rozwiązującym się butem.

Okazuje się jednak, że oprócz wpadek, podczas tegorocznego festiwalu nie brakowało także romantycznych gestów. Jeden z gości postanowił wykorzystać okazję i zrobić coś, co z pewnością jego ukochana zapamięta przez kolejne lata. Na chwilę premierą filmu Mektoub, My Love: Intermezzo mężczyzna uklęknął przed towarzyszącą mu partnerką się jej oświadczył.

Kobieta, chociaż w pierwszej chwili całą tą sytuacją była zaskoczona, z uśmiechem na twarzy odpowiedziała „tak”. Od tego momentu para nie szczędziła sobie czułości, tuląc się i całując na oczach fotoreporterów.

Z pewnością zakochana para dzień ten zapamięta na bardzo długo, a całą sytuację ze wzruszeniem będą wspominać w kolejnych latach.

Zobacz: Cannes 2019. Dziewczęca Weronika Rosati podczas premiery „Rambo” zadebiutowała na czerwonym dywanie! Idealnie wpisała się w panujące trendy!

Zobacz: Wielka akcja ratunkowa na czerwonym dywanie w Cannes! Dzięki szybkiej interwencji gwiazd udało się uniknąć katastrofy!

Zobacz: Wow! Małgorzata Kożuchowska w Cannes olśniła stylizacją! Wyglądała jak demon seksu! Za kulisami brylowała z Agnieszką Dygant!


Cannes 2019 - oświadczyny podczas festiwalu

Cannes 2019 - oświadczyny podczas festiwalu

Cannes 2019 - pierścionek zaręczynowy

Cannes 2019 - pierścionek zaręczynowy

Cannes 2019 - mężczyzna oświadczył się ukochanej

Cannes 2019 - mężczyzna oświadczył się ukochanej

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×