Cannes 2019 to nie tylko kreacje, ale także makijaże. Najpiękniejsze z nich powstają dzięki tej szmince

Cannes 2019 - szminka

Cannes 2019 - szminka

Festiwal Cannes 2019 to nie tylko znakomite kreacje od topowych projektantów, ale także przyciągające spojrzenia i uwagę makijaże. Za doskonały wieczorowy look gwiazd, odpowiada marka L’Oréal Paris, która w tym celu używa najlepszych kosmetyków. Jeden z nich jest ponadczasowy. Jaki?

Gwiazdy, podczas ceremonii otwarcia Cannes 2019 niewątpliwie błyszczały. Nic dziwnego, że ich stylizacje jeszcze przez długi czas będą szeroko komentowane w kolorowej prasie. Przejść obojętnie nie można także obok makijażu, który dopieszczony był niemal w najdrobniejszym szczególne.

Na ustach wielu pań połyskiwała ponadczasowa i elegancka szminka, która jest elementem dekoracyjnym goszczącym na  od lat. O jej wyjątkowości świadczyć może fakt, że od 1933 roku jej nakładanie zostało przez amerykańskiego Vogue’a okrzyknięte jednym z najważniejszych gestów stulecia.

Nie ma jednak jednego właściwego odcienia czerwieni. Jest ich cały wachlarz, który odpowiada typom kobiecej urody. Doskonale wie o tym marka L’Oréal Paris, która od ponad 100 lat tworzy kosmetyki dla kobiet. Nic więc dziwnego, że już ponad 30 lat temu stworzyła szminkę, która zrewolucjonizowała podejście do malowania ust.

Czerwona szminka zmienia nie tylko wygląd, ale i zachowanie, dodaje odwagi, uczy kobiecości. Marka L’Oréal Paris wspiera kobiety w ich dążeniu do samorealizacji na ich własnych zasadach. Poczucie pewności siebie, odwaga to główne atrybuty nowoczesnej kobiety. Dlatego też czerwona szminka od L’Oréal Paris jest jednym z kluczowych produktów w ramach kampanii #KOBIETYWROLIGLOWNEJ.

Nieważne, czy nosi ją gwiazda na Festiwalu Filmowym w Cannes, przebojowa bizneswoman, czy spełniona choć zapracowana matka – wystarczy jedno pociągnięcie ulubionym kolorem i… możesz pisać własną, niepowtarzalną historię! Wystarczy tylko zaopatrzyć się we właściwą szminkę, która jest na wyciągnięcie ręki. Znaleźć ją można bowiem w niemal każdym sklepie.

A jakie odcienie wybrały gwiazdy? Zachęcamy do obejrzenia galerii.

Zobacz: Paweł Pawlikowski uhonorowany przez organizatorów Cannes 2019! Spotkał go wielki zaszczyt

Zobacz: L’Oreal Paris szykuje się do festiwalu w Cannes! Niezwykła kampania stworzona z tej okazji zachwyci świat! [WIDEO]

Zobacz: Polskie ambasadorki L’Oreal na konferencji przed festiwalem w Cannes 2019. Grażyna Torbicka wyglądała znakomicie


Amber Heard w szmince Loreal Paris

Amber Heard w szmince Loreal Paris

L'Oréal Paris x Cannes 2019 - Color Riche Satin nr 357 i nr 303

L'Oréal Paris x Cannes 2019 - Color Riche Satin nr 357 i nr 303

Natalia Janoszek - Cannes 2019

Natalia Janoszek - Cannes 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×