Szukaj

Stylowe ambasadorki L’Oréal Paris Grażyna Torbicka i Helen Mirren spotkały się w Cannes. Ich stylizacje są fenomenalne!

Cannes - Torbicka i Mirren

Cannes - Torbicka i Mirren

Grażyna Torbicka podczas Festiwalu Filmowego w Cannes 2019 na nudę narzekać nie może. Pomimo tego, że w piątkowy wieczór pojawiła się na czerwonym dywanie, dzień później wzięła udział w spotkaniu z kolejną ambasadorką L'Oréal Paris. Z kim? 

Grażyna Torbicka od kilku dni jest we Francji. Dziennikarka bierze udział w Festiwalu Filmowym w Cannes 2019. Występuje tam jako ambasadorka L’Oréal Paris. Dlaczego dziennikarka zdecydowała się na współpracę z tą marką? Jak przyznała w jednym z wywiadów, ponieważ może robić to, co jej zdaniem jest ważne:

Moja rola nie polega na tym, żeby panu mówić, jak świetny jest ten krem. Moja rola to mówić, że L’Oreal Paris jest naprawdę fajne, bo zwraca uwagę kobiet na to, że najważniejsze w ich życiu jest zrozumienie siebie. Odkrycie własnej wartości i podkreślanie jej – przyznała w wywiadzie dla magazynu Viva

Torbicka w Cannes jest już od kilku dni. W tym czasie zdążyła już pojawić się na czerwonym dywanie w zjawiskowej kreacji od Violi Piekut, a także spotkać się z innymi ambasadorkami marki. Udało jej się porozmawiać m.in. z Evą LongoriąAmber Heard. W sobotę dołączyła do nich Helen Mirren.

Trzeba przyznać, że podczas spotkania obie panie wyglądały stylowo. Torbicka wybrała bowiem jasną bluzkę, do której założyła delikatną spódnicę. Zdecydowała się także na jasne sandałki. Mirren postawiła natomiast na niebieską sukienkę, do której dopasowała żółte buty na obcasie.

Stylizacja której z ambasadorek podoba się Wam bardziej?

Zobacz: Cannes 2019: Grażyna Torbicka na czerwonym dywanie. Ambasadorka L’Oréal Paris postawiła na czarną kreację i odważny makijaż. Efekt powala

Zobacz: Ambasadorki L’Oréal Paris: Grażyna Torbicka, Eva Longoria, Amber Heard na co dzień używają tych kosmetyków. Teraz i Ty możesz poczuć się jak gwiazda!

Zobacz: Grażyna Torbicka i Amber Heard w Cannes. Tak wyglądało spotkanie dwóch stylowych ambasadorek L’Oréal Paris


Grażyna Torbicka i Helen Mirren - Cannes 2019

Grażyna Torbicka i Helen Mirren - Cannes 2019

Amber Heard i Grażyna Torbicka - wspólne zdjęcie, Cannes 2019

Amber Heard i Grażyna Torbicka - wspólne zdjęcie, Cannes 2019

Grażyna Torbicka i Amber Heard - ekskluzywny wywiad, Cannes 2019

Grażyna Torbicka i Amber Heard - ekskluzywny wywiad, Cannes 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×