Szukaj

Grażyna Torbicka i Amber Heard w Cannes. Tak wyglądało spotkanie dwóch stylowych ambasadorek L’Oréal Paris

Grażyna Torbicka i Amber Heard

Grażyna Torbicka i Amber Heard

Grażyna Torbicka przyleciała do Francji. Dziennikarka, jako ambasadorka marki L’Oréal Paris, bierze udział w Festiwalu Filmowym w Cannes 2019. W jego trakcie spotyka się ze światowej sławy gwiazdami. Z kim porozmawiała w czwartek? 

Grażyna Torbicka w czwartek pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Cannes 2019. Dziennikarka z wydarzeniem tym jest związana od 22 lat. Od 3 lat na czerwonym dywanie pojawia się jako ambasadorka L’Oréal Paris, marki którą bardzo ceni:

Przyjrzałam się innym ambasadorkom, spodobało mi się to, że marka stawia na kobiety, które już coś w życiu osiągnęły. Przeszły różne etapy, nie są 20-latkami. Są dojrzałe. To cenne, że L’Oréal Paris nie ma bezwzględnego kultu młodości. Firma oferuje produkty dla 20-latek, ale także dla 50-latek i 60-latek. I wysuwa je na pierwszy plan – wyjawiła Torbicka w wywiadzie dla magazynu Viva!.

Chociaż Torbicka w tym roku nie wybrała się jeszcze na premierę filmową, na nudę narzekać nie może. We Francji spotyka się z innymi ambasadorkami marki. W Cannes widziała się już m.in. z Evą Longorią, czym pochwaliła się w sieci. Nieco później podczas ekskluzywnego wywiadu miała okazję porozmawiać z Amber Heard.

Trzeba przyznać, że w swoim towarzystwie panie prezentowały się doskonale. Polska dziennikarka ubrała się w błękitny komplet, do którego dobrała jedynie złoty łańcuszek. Grażyna postawiła na delikatny makijaż i rozpuszczone, pofalowane włosy.

Amerykańska aktorka natomiast zdecydowała się na różową bluzkę na ramiączkach, pod którą dopasowała spódnicę z wysokim staniem. Założyła dużą bransoletkę. Amber, podobnie jak Torbicka, wybrała się na rozpuszczone, pofalowane włosy. Postawiła na dzienny makijaż, w którym główną rolę odegrało podkreślone oko.

Jak podobają się Wam ich stylizacje?

Zobacz: Cannes 2019. Polka na czerwonym dywanie. Można ją pomylić z Angeliną Jolie

Zobacz: Cannes 2019. Bella Hadid w tiulowej kreacji przesyła buziaki do tłumu. Wygląda niezwykle dziewczęco!

Zobacz: Cannes 2019: Eva Longoria skradła uwagę fotoreporterów błyszczącą stylizacją. Ambasadorka L’Oreal Paris na czerwonym dywanie


Amber Heard i Grażyna Torbicka - wspólne zdjęcie, Cannes 2019

Amber Heard i Grażyna Torbicka - wspólne zdjęcie, Cannes 2019

Amber Heard i Grażyna Torbicka - Cannes 2019

Amber Heard i Grażyna Torbicka - Cannes 2019

Amber Heard - ekskluzywny wywiad, Cannes 2019

Amber Heard - ekskluzywny wywiad, Cannes 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×