Szukaj

Camilla zrujnowała niespodziankę ciężarnej księżniczki Eugenii. Jak mogła jej to zrobić?

Księżniczka Eugenia i Camilla

Księżniczka Eugenia i Camilla

Księżniczka Eugenia spodziewa się pierwszego dziecka. Tabloidy donoszą, że Camilla właśnie zrujnowała jej niespodziankę. Jaką?

Księżniczka Eugenia jest w ciąży. Wnuczka królowej Elżbiety II ogłosiła radosną nowinę, publikując wzruszające zdjęcie na Instagramie. Oficjalne oświadczenie wydał także Pałac Buckingham. Przyszła mama przygotowuje się do powitania potomka, ale sen z powiek spędza jej zachowanie księżnej Camilli. Żona Karola jest bliska zrujnowania jej planu.

Camilla zrujnowała niespodziankę ciężarnej Eugenii?

Narodziny każdego dziecka należącego do monarchii są ogromnym wydarzeniem. Tak było między innymi w przypadku ciąży Meghan Markle i tak prawdopodobnie będzie także tym razem. Monarchia bowiem będzie miała nowego członka. Tym razem potomka spodziewa się wnuczka królowej Elżbiety II, Księżniczka Eugenia z Yorku. 10. w kolejce do tronu.

W miarę jak zbliża się termin porodu, plotka głosi, że księżniczka jest coraz bardziej sfrustrowana zachowaniem księżnej Kornwalii i obawia się, że ta może zrujnować jej niespodziankę i zdradzić płeć dziecka, zanim maluch zostanie oficjalnie przedstawiony światu.

Camilla zlekceważyła już ślub Eugenii z Jackiem Brooksbankiem w 2018 roku, więc nie miałaby skrupułów także zrujnować niespodziankę przyszłej mamy.

Camilla nie jest tak blisko Eugenii i nie poszła na jej ślub, co niektórzy postrzegali jako afront – wyjaśnia Phil Dampier, znawca rodziny królewskiej – Mówi się, że Camilla nie lubi księcia Andrzeja, ponieważ czuje, że nie wspierał jej i Karola po śmierci księżnej Diany.

Eugenia podobno paranoicznie boi się, że jej wielki sekret może wyciec, zanim będzie miała okazję go sama ogłosić. Podobno nawet poprosiła swoją babcię, królową Elżbietę II, o ostrzeżenie członków rodziny, zwłaszcza Camilli, żeby nie wygadali się na ten temat.

W szczególności Camilla ma zwyczaj dawać się ponieść emocjom i mówić rzeczy, których być może nie powinna.

Tymczasem Phil Dampier mówi, że członkowie rodziny królewskiej są przekonani, że księżniczka urodzi chłopca.

Jeśli to chłopiec, jestem pewien, że przynajmniej jednym z jego imion będzie Andrzej, chociaż wspomniano także Arthura i Thomasa – mówi, dodając, że Eugenie najprawdopodobniej urodzi w The Portland Hospital w Londynie, tym samym szpitalu gdzie urodziły się ona i jej siostra Beatrice – Jest zrelaksowana i jestem pewien, że ​​z przyjemnością zapozuje na schodach ze swoim mężem Jackiem i noworodkiem, kiedy będzie wychodzić do domu.

Pozostaje mieć nadzieję, że jednak obawy Eugenii, że Camilla nie utrzyma tajemnicy, są przedwczesne, a przecieki na temat płci dziecka wcale nie pochodzą od niej, więc afera, o zrujnowaniu niespodzianki, jest zdecydowanie przesadzona.


Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank wysłali kartki z podziękowaniami

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank wysłali kartki z podziękowaniami

Kate, Eugenia, Beatrycze
Księżniczka Eugenia zmieniła fryzurę

Księżniczka Eugenia zmieniła fryzurę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×