Sensacyjne odkrycie w toalecie Camilli Parker-Bowles! Już bardziej nie mogła poniżyć księżnej Diany

Księżna Diana, Camilla Parker-Bowles

Księżna Diana, Camilla Parker-Bowles

Camilla Parker-Bowles nigdy nie przepadała za księżną Dianą. Teraz wydało się, jak traktowała żonę księcia Karola, gdy sama miała z nim romans. O nieprzyjemnych sytuacjach dowiedzieliśmy się po ponad 20 latach. Aż ciężko uwierzyć, że pomiędzy kobietami dochodziło do tak przykrych scen.

Wydana biografia księżnej Diany ujawnia potworną manipulację, której dopuściła się Camilla Parker Bowles w trakcie swojego romansu z żonatym księciem Karolem.

By zyskać życzliwość rodziny królewskiej i opinii publicznej, Karol i Camilla systematycznie podkopywali pozycję Diany. Dążyli do tego, by zraniona księżna została uznana za histeryczkę.

 

Co księżna Camilla robiła by zdyskredytować Dianę?

Publicznie Camilla była bardzo powściągliwa w wyrażaniu opinii na temat żony swojego kochanka, ale w kręgu najbliższych nie szczędziła jej słów pogardy.

 

W rozmowach ze znajomymi nazywała Dianę najpierw „myszą”, a potem „szaloną krową”. Sugerowała też swoim rozmówcom, że Diana nie ma prawa narzekać na romans Karola, skoro sama „toruje sobie drogę przez regiment brytyjskiej armii”.

Mało tego! Podobno posunęła się nawet do ozdobienia toalety w swoim domu karykaturami Diany z wydłużonym nosem, co odkryła jej bliska przyjaciółka, która o wszystkim opowiedziała kolorowej prasie.

Księżna Camilla na obchodach Dnia Pamięci

Księżna Camilla na obchodach Dnia Pamięci

Nie trudno się domyśleć, jak na opisane w książce rewelacje zareagują wciąż wierni fani tragicznie zmarłej księżnej Diany. Camilla, która z trudem została zaakceptowana przez królową Elżbietę II i jej poddanych, z całą pewnością zyska nowych wrogów.

Kilka dni temu media obiegł wywiad z Camillą, która przyznała po latach, jak wyglądało jej życie, gdy musiała ukrywać swój ognisty romans z księciem Karolem:

Nie mogłam tak naprawdę pójść nigdzie. Dzieci normalnie przychodziły i wychodziły, podobnie jak moi przyjaciele – po prostu się z tym pogodzili. To było okropne. Ten okres naprawdę był dla mnie potwornie nieprzyjemny. Nie życzę tego najgorszemu wrogowi. Nie przetrwałabym bez mojej rodziny – wyznała w szczerym wywiadzie Camilla.

Życie w rodzinie królewskiej najwyraźniej wcale nie jest usłane różami.

 


Książę Karol i księżna Camilla całują się

Książę Karol i księżna Camilla całują się

Książę Karol i księżna Camilla

Książę Karol i księżna Camilla

Księżna Camilla i książę Karol

Księżna Camilla i książę Karol

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×