Szukaj

Camilla sprzedała pikantne sekrety rodziny królewskiej. Najbardziej zaszła za skórę Meghan i Williamowi

Camilla Parker-Bowles, William, Meghan

Camilla Parker-Bowles, William, Meghan

Księżna Camilla sprzedawała sekrety z pałacu Buckingham. Na jaw wyszło, co dokładnie przekazywała mediom. Meghan Markle oraz książęta William i Harry są zniesmaczeni.

Księżna Camilla jest ulubionym tematem wszelkiej maści brukowców – obwiniana o tragedię ukochanej Diany regularnie gości na ich łamach, oczywiście w roli czarnego charakteru. Tym razem jako dowód na jej niecne sprawki jest powoływana książka Bitwa braci, która traktuje o konflikcie Williama i Harry’ego. Co tym razem przeskrobała żona Karola?

Camilla Parker-Bowles ujawniła sekrety rodziny królewskiej

Camilla była kiedyś nazywana „najbardziej znienawidzoną kobietą w Wielkiej Brytanii” za rolę w rozstaniu z księcia Karola i księżnej Diany. Od tego czasu opinia publiczna nieco złagodniała na temat księżnej Kornwalii, jednak komentarze szanowanego autora królewskiego Roberta Laceya sugerują, że to ona od lat ujawnia sekrety rodziny królewskiej i być może znowu wróci na niechlubny szczyt.

Autor królewskiej opowieści Bitwa braci, zakwestionował rolę Camilli w sporze między księciem Williamem a księciem Harrym.

Myślę, że rola Camilli w tym wszystkim wciąż musi zostać zbadana

Przez lata Camilla i Karol mieli romans, gdy ona była żoną Andrew Parkera Bowlesa, a on był mężem Diany. Ostatecznie pobrali się w 2005 roku. Bitwa braci bada czynniki, które doprowadziły do ​​pogorszenia relacji między Williamem i Harrym. Robert twierdzi, że odkrył szokującą tajemnicę dotyczącą żony przyszłego króla.

Odkryliśmy, że przez lata zabiegała o Karola, co tydzień rozmawiała z The Sun – mówi. – To ona ujawniła historię Królowej, która upierała się, że para Harry i Meghan powinna się rozwieść.

Zobacz także: Tak Camilla uprzykrzała życie Sussexom. Co robiła?

Poza tym, chociaż Lacey nie rozmawiał z Camillą w sprawie swojej książki, to ona jest według niego źródłem wiedzy, że ​​William tak naprawdę ma ognisty temperament.

To pochodzi od Camilli – mówi. – Camilla była zszokowana, kiedy poślubiła Karola, tym, jak William czasami rozmawiał z ojcem, i jak bardzo był zły. Myślę, że z naturalnego przerażenia powiedziała swojej rodzinie i przyjaciołom, jak bardzo była zszokowana tym aspekt charakteru Williama.

Mówi się, że Karol z synem mieli ciężką relację, szczególnie podczas rozpadu małżeństwa. William często stawał po stronie matki. W Bitwie braci twierdzi się, że kiedyś krzyczał na swojego ojca:

Nienawidzę cię, tato. Tak bardzo Cie nienawidzę. Dlaczego przez cały czas doprowadzasz mamusię do płaczu?

Robert twierdzi jednak, że ojciec i syn naprawili wszystko od tamtego czasu.

To już przeszłość – mówi o napięciach. – William i Karol maja teraz dobre kontakty.

Kto by pomyślał, że Camilla zdradziła już tyle sekretów rodziny królewskiej. Nic dziwnego, że zarówno Harry, jak i William nie chcą mieć z nią kontaktu.


New Idea donosi o zachowaniu Camilli

New Idea donosi o zachowaniu Camilli

Księżna Camilla, księżna Kate, księżniczka Charlotte, książę Harry, książę George, książę William (fot. ONS)

Księżna Camilla, księżna Kate, księżniczka Charlotte, książę Harry, książę George, książę William (fot. ONS)

księżna Kate, Trooping The Colour Ceremony 2015, fot. ONS

księżna Kate, Trooping The Colour Ceremony 2015, fot. ONS

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×