Książę Karol myślał o Camilli nawet, gdy brał ślub z księżną Dianą. Nieznane zdjęcie sprzed 40 lat jest tego najlepszym dowodem

Księżna Diana, książę Karol, Camilla Parker-Bowles

Książę Karol czuł, że popełnił błąd już podczas ślubu z księżną Dianą? Na to wskazuje nieznane zdjęcie ze ślubu książęcej pary. Można na nim zauważyć Camillę Parker-Bowles i wpatrzonego w nią syna królowej Elżbiety II.

Księżna Camilla w lipcu obchodziła siedemdziesiąte drugie urodziny. Z tej okazji w księgarniach pojawiła się biografia drugiej małżonki księcia Karola. Jeszcze przed premierą do sieci wyciekły fragmenty książki, przedstawiające początki romansu na królewskim dworze. Z książki dowiadujemy się, że książę Karol już podczas ślubu z księżną Dianę myślał o swojej obecnej miłości.

Książę Karol nie chciał ślubu z księżną Dianą? Co o tym ma świadczyć?

Jak podaje biografka, Penny Junor, Camilla Parker Bowles czuła do księżnej Diany ogromną sympatię. Początkowo uczucie było odwzajemnione, jednak księżna Diana przestała czuć się w jej otoczeniu pewnie, gdy zrozumiała, że książę Karol nigdy nie przestał jej kochać.

Zobacz: Ostatnie zdjęcia Diany. Zrobiono je tuż przed tragicznym wypadkiem

Nie wszyscy przyjaciele Karola popierali jego związek z Dianą Spencer, twierdząc, że dzieli ich ogromna przepaść intelektualna. Sądzili wręcz, że od samego początku 19-letnia wówczas Diana nie była wobec swojego przyszłego męża szczera i przyjęła oświadczyny jedynie ze względu na prestiż, jaki niósł za sobą tytuł księżnej Walii:

To wyglądało tak, jakby Diana uczestniczyła w przesłuchaniu do roli, a nie rozumiała, w co się pakuje. Cieszyło ją to, że fotografowie wciąż robią jej zdjęcia, podczas gdy w wywiadach otwarcie narzekała na wścibstwo prasy – czytamy na łamach Daily Mail.

Tuż przed ślubem Diana stała się podejrzliwa i zazdrosna o Camillę, ponieważ wiedziała, że nigdy nie będzie w stanie jej dorównać. Miała również świadomość, że książę Karol utrzymywał z nią kontakty telefoniczne i posyłał jej kwiaty, gdy była chora. Czara goryczy przelała się, gdy Diana znalazła grawerowaną bransoletkę, którą książę Karol kupił byłej partnerce w prezencie tuż przed swoim ślubem. Księżna Camilla nosi ją do dziś.

Nieznane zdjęcie ze ślubu księcia Karola i księżnej Diany

Jak twierdzi biografka rodziny królewskiej, książę Karol już podczas spektakularnego ślubu czuł, że popełnił błąd podczas ślubu, który wziął dokładnie 41 lat temu. Potwierdzeniem tego ma być fakt, że gdy wychodził z kościoła z panną młodą, rzucił ostatnie spojrzenie w kierunku Camilli Parker Bowles, która jako bliska przyjaciółka rodziny znalazła się wśród zaproszonych. Sami zobaczcie to wyjątkowe zdjęcie.

Zobacz: Księżna Kate i książę William z dziećmi przyłapani w pubie. Od tej strony ich nie znaliśmy

Księżna Diana i książę Karol podczas ślubu. W tłumie można dostrzec Camillę Parker-Bowles

Księżna Diana i książę Karol podczas ślubu. W tłumie można dostrzec Camillę Parker-Bowles


Książę Karol i lady Diana (fot. ONS)

Książę Karol i lady Diana (fot. ONS)

Książę Karol i księżna Diana (fot. ONS)

Książę Karol i księżna Diana (fot. ONS)

Książę Karol i księżna Diana z synami Williamem i Harrym w 1995 roku (fot. ONS)

Książę Karol i księżna Diana z synami Williamem i Harrym w 1995 roku (fot. ONS)

Komentarze

 • Zara pisze:

  Smutne jest to, że ten ślub był, gdyż byli potrzebni potomkowie. Nikt nie patrzył na uczucia, Zarówno Diana jak i Karol stali się ofiarami królowej Elżbiety byle tylko przedłużyć ród! Skończy się Elżbieta to monarchia z czasem odejdzie w zapomnienie.

 • Gość pisze:

  Zgadza się jak można być wpatrzonym w takie straszydło

 • GOSC 123 pisze:

  Arystokracja powinna zniknąć i niech się utrzymują z pracy ,a nie państwa ,to i śluby będą przemyślane .Znalazł dziewice opuszczoną przez matkę i Karol niewierca zniszczył zycie swoje i tej młodej kobiecie .Nie byli szczerzy co do niej ,Diana szukała miłości i oparcia ,a księciunio myślał o kochance.Cyrk… Kròlowa udawała ,ze wszystko dobrze.Hipokryci woleli zniszczyc komus zycia ,jak przyznać się do błędu .Z synami jest podobnie jeden książe drugi Diuk .Dobrze ,ze odszedł z tą Rachel by zyc jak człowiek ,a nie klaun na pokaz by zadowolić Babcie i Ojczulka .Uwolnił się od kłamcòw.

 • XXX pisze:

  Zniszczył życie młodej dziewczynie kiedy nadal kochał to stare pruchno jakim jest Camila. Ja na miejscu jego dzieci nigdy bym mu nie wybaczyła i to nie jest dublikat

  • Gość pisze:

   Ona wtedy była młoda.

  • NieZapominajka pisze:

   Miejmy nadzieję że teraz po śmierci królowej Elżbiety II podczas gdy to książę Harry jest okropnie źle traktowany przez swego ojca , ja mam tę nadzieję że Książę Harry coś wymyśli aby zabić wewnętrznie to stare pudło KAMILĘ.

 • Gość pisze:

  Zawsze ta alkoholiczkąa będzie w cieniu Diany, w życiu ten ogr jej nie dorówna

 • Gość pisze:

  Jak można takie coś jak Kamila tylko polubić, to przecież Fiona lepiej od tego paszczura wygląda, ten plastuś też jest dobry

  • tabu pisze:

   Co jest z Wami ? w 81 roku Camilla też nie była raczej straszydłem. Tak jak ją teraz określacie…
   Kochał Camillę? Mógł wziąć z nią ślub… Brzydko powiem… Mógł mieć tą co chciał, a wziął jakąś przybłęda. Myślę że Camila też dała by radę urodzić…
   Czemu tak się stało? Myślę że nawet sam Karol może się dziś mylić co do tej kwestii.
   De Facto, księżna Diana nie była miłe widziana na dworze i wcześniej…
   Była brana za głupszą od Karola itp….

 • Gość pisze:

  Uwielbialam Daiane.

 • Gość pisze:

  Wpatrzony???

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×