Książę Karol myślał o Camilli nawet, gdy brał ślub z księżną Dianą. Nieznane zdjęcie jest tego najlepszym dowodem

Księżna Diana, książę Karol, Camilla Parker-Bowles

Książę Karol czuł, że popełnił błąd już podczas ślubu z księżną Dianą? Na to wskazuje nieznane zdjęcie ze ślubu książęcej pary. Można na nim zauważyć Camillę Parker-Bowles i wpatrzonego w nią syna królowej Elżbiety II.

Księżna Camilla w lipcu obchodziła siedemdziesiąte drugie urodziny. Z tej okazji w księgarniach pojawiła się biografia drugiej małżonki księcia Karola. Jeszcze przed premierą do sieci wyciekły fragmenty książki, przedstawiające początki romansu na królewskim dworze. Z książki dowiadujemy się, że książę Karol już podczas ślubu z księżną Dianę myślał o swojej obecnej miłości.

Książę Karol nie chciał ślubu z księżną Dianą? Co o tym ma świadczyć?

Jak podaje biografka, Penny Junor, Camilla Parker Bowles czuła do księżnej Diany ogromną sympatię. Początkowo uczucie było odwzajemnione, jednak księżna Diana przestała czuć się w jej otoczeniu pewnie, gdy zrozumiała, że książę Karol nigdy nie przestał jej kochać.

Zobacz: Ostatnie zdjęcia księżnej Diany. Zrobiono je tuż przed tragicznym wypadkiem

Nie wszyscy przyjaciele Karola popierali jego związek z Dianą Spencer, twierdząc, że dzieli ich ogromna przepaść intelektualna. Sądzili wręcz, że od samego początku 19-letnia wówczas Diana nie była wobec swojego przyszłego męża szczera i przyjęła oświadczyny jedynie ze względu na prestiż, jaki niósł za sobą tytuł księżnej Walii:

To wyglądało tak, jakby Diana uczestniczyła w przesłuchaniu do roli, a nie rozumiała, w co się pakuje. Cieszyło ją to, że fotografowie wciąż robią jej zdjęcia, podczas gdy w wywiadach otwarcie narzekała na wścibstwo prasy – czytamy na łamach Daily Mail.

Tuż przed ślubem Diana stała się podejrzliwa i zazdrosna o Camillę, ponieważ wiedziała, że nigdy nie będzie w stanie jej dorównać. Miała również świadomość, że książę Karol utrzymywał z nią kontakty telefoniczne i posyłał jej kwiaty, gdy była chora. Czara goryczy przelała się, gdy Diana znalazła grawerowaną bransoletkę, którą książę Karol kupił byłej partnerce w prezencie tuż przed swoim ślubem. Księżna Camilla nosi ją do dziś.

Zobacz: Księżna Diana była chora psychicznie? Skandaliczne wyznanie terapeuty wstrząsnęły Wielką Brytanią

Nieznane zdjęcie ze ślubu księcia Karola i księżnej Diany

Jak twierdzi biografka rodziny królewskiej, książę Karol już podczas spektakularnego ślubu czuł, że popełnił błąd podczas ślubu. Potwierdzeniem tego ma być fakt, że gdy wychodził z kościoła z panną młodą, rzucił ostatnie spojrzenie w kierunku Camilli Parker Bowles, która jako bliska przyjaciółka rodziny znalazła się wśród zaproszonych. Sami zobaczcie to wyjątkowe zdjęcie.

Zobacz: Księżna Kate i książę William z dziećmi przyłapani w pubie. Od tej strony ich nie znaliśmy

Księżna Diana i książę Karol podczas ślubu. W tłumie można dostrzec Camillę Parker-Bowles

Księżna Diana i książę Karol podczas ślubu. W tłumie można dostrzec Camillę Parker-Bowles


Książę Karol i lady Diana (fot. ONS)

Książę Karol i lady Diana (fot. ONS)

Książę Karol i księżna Diana (fot. ONS)

Książę Karol i księżna Diana (fot. ONS)

Książę Karol i księżna Diana z synami Williamem i Harrym w 1995 roku (fot. ONS)

Książę Karol i księżna Diana z synami Williamem i Harrym w 1995 roku (fot. ONS)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×