Szukaj

To brzmi jak koszmar! Książę Karol i Camilla nie mieli za grosz litości dla księżnej Diany. Prawie posunęli się do najgorszego

Camilla Parker-Bowles i księżna Diana

Camilla Parker-Bowles i księżna Diana

Księżna Diana ofiarą spisku księcia Karola i księżnej Camilli?

Książę Karol i księżna Camilla od początku planowali pozbyć się księżnej Diany ze swojego miłosnego trójkąta? Szokujące doniesienia na temat spisku pomiędzy następcą tronu i jego partnerką ujrzały światło dzienne. Księżna Diana została wykorzystana przez księcia Karola?

Małżeństwo księcia Karola i księżnej Diany od samego początku było przeklęte i niewiele można było w tym temacie zrobić. On kochał inną, ona była młoda i naiwna, a rodzina królewska naciskała na ślub, do którego nigdy nie powinno dojść. Wszyscy wiemy jak to się skończyło. Niestety, wygląda na to, że mogło być jeszcze gorzej niż podejrzewano.

Dziennikarka i specjalistka od rodziny królewskiej, Yasmin Alibhai-Brown, w jednym z ostatnich wywiadów wysnuła niesamowicie przykra, choć bardzo prawdopodobną teorię na temat małżeństwa księżnej Diany i następcy tronu. Według niej, książę Karol i Camilla Parker-Bowles od początku planowali wykorzystać Dianę Spencer. Miała urodzić przyszłemu królowi synów, których Camilla miała wychować jak własnych:

Nigdy im tego nie wybaczę, nigdy nie wybaczyłam. Nawet teraz. Ona była dziewczynką, uszkodzoną nastolatką. Wykorzystali to. Spiskowali przeciwko niej, by wzięła ślub i urodziła synów, a potem odeszła w zapomnienie. Dzień przed ślubem Diana nie chciała, by do niego doszło, bo znalazła bransoletkę, którą kupił dla Camilli. Dla mnie, jako dla feministki, kobieta robiąca drugiej kobiecie coś takiego… To niewybaczalne – mówiła.

Myślicie, że naprawdę mogło tak być?

Książę William jak książę Karol?! Media donoszą o zdradzie i „drugiej Camilli”!

Książę Karol potraktował Camillę tak samo jak księżną Dianę! Historia sprzed lat zatoczyła koło

Przełomowe słowa Camilli Parker-Bowles! Rozwodzą się, bo książę Karol jest gejem?!


Księżna Diana i książę Karol w Korei

Księżna Diana i książę Karol w Korei

Księżna Diana i książę Karol rozstali się w 1992 roku, czyli 4 lata przed oficjalnym ogłoszeniem rozwodu

Księżna Diana i książę Karol rozstali się w 1992 roku, czyli 4 lata przed oficjalnym ogłoszeniem rozwodu

Księżna Diana i książę Karol – pierwsze publiczne wyjście

Księżna Diana i książę Karol – pierwsze publiczne wyjście

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×