Szukaj

Decyzja Camilli złamała serce księciu Karolowi. Nie tak miał wyglądać ich kryształowy jubileusz

Książę Karol i Camilla Parker-Bowles są w bardzo trudnej sytuacji. Zamiast świętować swoja kryształową rocznicę ślubu, mają mnóstwo zmartwień. Do tego dochodzą doniesienia prasy, że księżna trzyma się z daleka od męża. Dlaczego?
Książę Karol i Camilla Parker-Bowles

Książę Karol i Camilla Parker-Bowles

Książę Karol i Camilla pobrali się w 2005 roku. Od tego momentu razem reprezentują rodzinę królewską. Do tej pory było widać, że są ze sobą szczęśliwi. Niestety nad ich związkiem pojawiły się ciemne chmury. Tabloidy z Wysp Brytyjskich donoszą, że księżna odchodzi od męża. Co się wydarzyło?

Camilla odchodzi od Karola?

Książę Karol i Camilla w czwartek, 9 kwietnia, świętowali piętnastą już rocznicę swojego ślubu. Z tej okazji na oficjalnym profilu na ich Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym siedzą przed swoim domem, Birkhall.

Czy w ten sposób próbują walczyć z plotkami, które pojawiały się w kolorowej prasie, że małżonkowie szykują się do rozwodu, a nawet idą dalej, sugerując, że wpływ  na to miała mieć orientacja księcia? Zainteresowani nie odnieśli się do plotek do tych przykrych plotek. Pewne natomiast jest to, że Camilla musi trzymać się z dala od Karola, co powoduje, że nie mogą świętować swojej rocznicy ślubu tak, jakby tego chcieli.

Para została zmuszona do celebrowania kamienia milowego w związku, inaczej niż zaplanowała, nie tylko przez pandemię, ale także ze względu na diagnozę Karola, który cierpiał z powodu COVID-19.

Syn królowej spędził czas w izolacji w swoim szkockim domu Birkhall i obecnie czuje się już dobrze, ale Phil Dampier, pisarz królewski, ujawnia, że ​​Camilla, która miała wynik negatywny na obecność wirusa, nadal izoluje się od Karola, bo nie chce ryzykować zarażenia. O wszystkim poinformował australijski tabloid New Idea.

Camilla izoluje się w innej części domu, ponieważ jej test był negatywny. Mają sześć sypialni, więc powinni sobie poradzić.

Camilla odcięła się od księcia Karola – New Idea

Camilla odcięła się od księcia Karola – New Idea

Chodzi głównie o to, że księżna cierpiała na kilka przeziębień w niedawnym czasie. Została nawet zmuszona do anulowania kilku spotkań z tego powodu. Biorąc pod uwagę jej wiek i niedawne problemy zdrowotne, 72-latka prawdopodobnie martwi się, że jeśli złapie wirusa, może to potencjalnie zagrażać jej życiu, dlatego trzyma się teraz z dala od swojego męża.

Podczas gdy przyszły król stara się zachować pozytywne nastawienie, mówi się, że ma złamane sercem, że nie może nawet spędzić rocznicy ślubu z miłością swojego życia. Chcieliby zorganizować dużą imprezę z udziałem całej rodziny, ale biorąc pod uwagę rozwijającą się sytuację w Wielkiej Brytanii, uroczystość jest bardzo mało prawdopodobna.

Para będzie chciała świętować swoją 15. rocznicę ślubu, ale obawiam się, że będzie to cicha sprawa – mówi Phil. – Impreza nie wchodzi w rachubę. Wielkie spotkania i uroczystości nie są prawdopodobne w najbliższej przyszłości.

Właśnie z powodu troski o Camillę, Karol wie, że obecnie najlepszym wyjściem jest, żeby jego żona trzymała się od niego z daleka. Nawet oklaski dla służby zdrowia nagrali każde w swoim pokoju. Tym bardziej nagłówek na okładce New IdeaCamilla odchodzi wydaje się wyjątkowo wiarygony…


Camilla odcięła się od księcia Karola – New Idea

Camilla odcięła się od księcia Karola – New Idea

Camilla odcięła się od księcia Karola – New Idea

Camilla odcięła się od księcia Karola – New Idea

Książę Karol i księżna Camilla świętują rocznicę ślubu

Książę Karol i księżna Camilla świętują rocznicę ślubu

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×