Harry i William mają przyrodniego brata? Tabloid opublikował zdjęcia Simona. Jaki on podobny do Camilli!

Harry, William, Karol, Camilla

Harry, William, Karol, Camilla

Książę Harry wyciągnie na światło dzienne tajemnicę Karola i Camilli? Pałac obawia się kolejnego skandalu. Co donoszą zagraniczne tabloidy?

Australijczyk Simon Dorante-Day po raz kolejny pojawił się na nagłówkach, ponownie twierdząc, że jest dzieckiem księcia Karola i jego drugiej żony, Camilli, księżnej Kornwalii.

Niedawno wystosował nawet list otwarty do królowej, prosząc ją o „wkroczenie” i pomoc w uzyskaniu odpowiedzi na zarzuty. Simon spędził trzy lata w sądzie, próbując poddać Karola i Camillę testowi DNA, ale rodzina królewska nigdy nie skomentowała tych roszczeń.

Mężczyzna od dawna twierdzi, że jest nieślubnym dzieckiem Karola i Camilli, w 1966 r. adoptowanym do rodziny silnie związanej z królową. Wierzy, że kochankowie po raz pierwszy zbliżyli się do siebie w 1965 r., potem obecna księżna Kornwalii zniknęła na około dziewięć miesięcy, podczas gdy książę Walii chodził do szkoły w Australii. Simon twierdzi, że kiedy miał zaledwie 18 miesięcy, ustalono, że jedna z zaufanych opiekunek królowej – babcia Simona – zaadoptuje go przez swoją córkę.

Moja babcia, która pracowała dla królowej, wielokrotnie mówiła mi wprost, że jestem synem Camilli i Karola – upiera się mężczyzna.

I ile pałac nie odniósł się do roszczeń Australijczyka, to Harry ma już inne plany. Co donoszą tabloidy?

Harry ujawni tożsamość syna Camilli i Karola?

Krążą pogłoski, że sprawą zainteresował się książę Harry. New Idea donosi, że rozważa nawiązanie kontaktu z Simonem. Książę Sussexu od lat ignorował roszczenia mężczyzny, ale teraz, gdy wycofał się z rodziny królewskiej, informatorzy uważają, że może czuć się na tyle swobodnie, aby pogrzebać w sprawie.

Harry jest w 99 procentach pewien, że nic w tym nie ma, ale niewielka jego część bez wątpienia chce, aby jego ojciec zmierzył się z twierdzeniami Simona – mówi jedno z źródeł.

Nie ma wątpliwości, że relacje Harry’ego z Karolem pogorszyły się ostatnio. W rzeczywistości, podczas wywiadu z Oprah Winfrey dla ich serialu o zdrowiu psychicznym dla Apple TV + w zeszłym roku, Harry uderzył w rodzicielstwo księcia Walii i sugerował, że ojciec sprawił, że cierpiał w dzieciństwie, ponieważ tak został wychowany sam Karol. Co więcej, biorąc pod uwagę zaawansowany wiek królowej, Sussex wie, że jego ojciec i Camilla w niedalekiej przyszłości zasiądą na tronie i nie potrzebują takich roszczeń, które narażają ich dobre imię. Mimo to chce przyjrzeć się sprawie. Przekora?


Syn Karola i Camilli – tak twierdzi New Idea

Syn Karola i Camilli – tak twierdzi New Idea

Harry wyjawi sekret Camilli i Karola?

Harry wyjawi sekret Camilli i Karola?

Książę Harry skończył 37 lat

Książę Harry skończył 37 lat

Komentarze

 • Gość pisze:

  Do „Gość12 stycznia 2022 o 22:25”
  Po pierwsze to nie jest kwestia sympatii, tylko faktów, które są ogólnodostępne, tylko trzeba chcieć je poznać.
  A co do dawania du… y, to nie sadz innych według siebie.
  Meghan z poprzednim mezem była osiem lat, i jeśli komuś dawala…, to właśnie jemu. A miliony sama zarobila i wniosla je do małżeństwa, co jest oficjalna informacją.
  A co tam u ciebie…?

 • Gość pisze:

  Lubisz Meghan, która dawała d… wielu dla kariery, a miliony może i ma, ale dzięki aktualnemu mężowi. Umiała się ustawić.

 • Gośćanna pisze:

  Ksiaze Karol nie powinien być królem tylko jego syn

 • Gość pisze:

  Ciekawe kto macza łapy w tym, żeby przed zbliżającym się przejęciem władzy przez Karola, jak najbardziej go ośmieszyć i zdyskredytowac, bo coraz więcej takich „perełek” jest ostatnio odgrzewanych w tabloidach.
  Stawiam na Mideltonów, bo podobna sytuacja i nagonka miała miejsce, jak pojawiła się Meghan i skradła całe zainteresowanie mediów. Przypomnę, że zanim Kate została żoną Williama, media z niej i jej matki drwiły równo, potem się trochę uspokoiło, ale dalej BRK miało dużo roboty, żeby nakazywac mediom tuszowanie kompromitujacych wpadek Kate, jej golego tylka na oficjalnych imprezach, zakrzykiwanie strojem krolowej na jej jubileuszu itp, itd.
  Pojawienie się Meghan wypełniło wszystkie okładki, i to nie tylko tabloidow. Świetnie wykształcona, znająca biegle trzy języki, pracujaca, z kilkoma milionami na koncie, elegancka z niesamowitym wyczuciem stylu, swobodnie przemawiająca na oficjalnych spotkaniach, nowoczesna, odesłała Kate do szafy z naftalina. I tu ruszyli Mideltonowie razem z W&K ( udowodniono, że hejt szedł z palacu Kensington) obrzydliwa i bezpardonową nagonka na nią, jednocześnie W&K prxekazywali mediom kontrolowanym przez BRK gotowe teksty na swój temat pełne peanów i wyretuszowane zdjęcia, które zaczely się ukazywać w każdym numerze, a jednocześnie media miały nakaz nie publikować żadnych krytycznych materiałów o W&K.
  Nawet nie William, ale Kate czuje się od dawna bardziej królewską od królowej wiele razy na filmach widac, jak wyskakuje przed Elzbiete i pierwsza podaje dłonie oficjelom, co jest olbrzymim skandalem, albo jak na filmie słychać jak na oficjalnym przyjeciu stoi obok Williama, który rozmawia z jakimś oficjelom, i na tyle głośno, że na filmie wyraźnie słychać, mówi że idzie do ubikacj. To straszna plebejka. Gdyby tak zachowała się Megan, o golych tyłkach nie wspominając, to by ją zlinczowali jeszcze bardzie, jeśli to w ogóle możliwe, a tu w mediach cisza.
  Teraz z jednej strony 40 urodziny Kate, na których robi się na cesarzowa Sissi, a z drugiej coraz częściej krytyczne jakiś szlam wylewany na Karola. Już nawet nie wspominam, jak Kate ignoruje Kamilę i często staje jej przed nosem, do czego nie ma prawa.
  Wydaje się wszystkim, że Karol ma problem z Harrym, ale żeby się nie okazało, że tak naprawdę jadowite żmije ma obok siebie. Kate się publicznie do niego przymila, a artykuły się mnożą, i zobaczycie, będzie ich coraz więcej.

  • Gość pisze:

   Lubisz Meghan, która dawała d… wielu dla kariery, a miliony może i ma, ale dzięki aktualnemu mężowi. Umiała się ustawić.

  • GośćZuzia pisze:

   Nie ma się co bać jak się dzieci rodzi to trzeba być matką i ojcem a jeżeli to nie prawda to przynajmniej oczyści dobre imię korony

 • Gość pisze:

  Ciekawe kto macza łapy w tym, żeby przed zbliżającym się przejęciem władzy przez Karola, jak najbardziej go ośmieszyć i zdyskredytowac, bo coraz więcej takich „perełek” jest ostatnio odgrzewanych.
  Stawiam na Mideltonów, bo podobna sytuacja i nagonka miała miejsce, jak pojawiła się Meghan i skradła całe zainteresowanie mediów. Przypomnę, że zanim Kate została żoną Williama, media z niej i jej matki drwiły równo, potem się trochę uspokoiło, ale dalej BRK miało dużo roboty, żeby nakazywac mediom tuszowanie kompromitujacych wpadek Kate, jej golego tylka na oficjalnych imprezach, zakrxykiwanie strojem krolowej na jej jubileuszu itp, itd.
  Pojawienie się Meghan wypełniło wszystkie okładki, i to nie tylko tabloidow. Świetnie wykształcona, znająca biegle trzy języki, pracujaca, z kilkoma milionami na koncie, elegancka z niesamowitym wyczuciem stylu, swobodnie przemawiająca na oficjalnych spotkaniach, nowoczesna, odesłała Kate do szafy z naftalina. I tu ruszyli Mideltonowie razem z W&K ( udowodniono, że hejt szedł z palacu Kensington) obrzydliwa i bezpardonową nagonka na nią, jednocześnie W&K prxekazywali mediom kontrolowanym przez BRK gotowe teksty pełne peanów i wyretuszowane zdjęcia, które zaczely się ukazywać w każdym numerze, a jednocześnie media miały nakaz nie publikować żadnych krytycznych materiałów i W&K.
  Nawet nie William, ale Kate czuje się już bardziej królewską jak królowa, wiele eazy ba filmach widac, hak wyskakuje przed Elzbiete i pierwsza podaje dłonie oficjelom, co jest olbrzymim skandalem, albo jak na filmie słychać jak na oficjalnym przyjeciu stoi obok Williama, który rozmawia z jakimś oficjelom, i na tyle głośno, że na filmie wyraźnie słychać, mówi że idzie do ubikacj. Gdyby tak zachowała się Megan, o golych tyłkach nie wspominając, to by ją zlinczowali, a tu w meduach cisza.

 • Gość pisze:

  Harry wygląda jak xero z Karola, tylko jest dzięki genom matki jest przystojnieszy,

 • Gośćela pisze:

  Harry to podobny do nikogo! Do nikogo ani z rodziny królewskiej, ani do rodziny od strony Diany . Niech sobie robią testy na ojcowstwo. Pewno już dawno to jest że robione, a że siedzą cicho na ten temat, mozemy się domyślać, że jest coś na rzeczy. Ja się domyślam że kto może być!!

  • Gość pisze:

   Nie siedzieli cicho, tylko Karol oświadczył, że Harry jest jego rodzonym synem. Żadnych testów BRK ci nigdy nie pokaże, bo za dużo tam osób od stajennego czy np. kucharki, która była babka Elzbiety II.
   Tak że spokojnie. A co do podobieństwa, to trzeba być ślepym, żeby nie widzieć jak Hary podobny jest do Karola: ten sam nos, szczególnie zwężenie nasady nosa, rozstaw oczu, ksztalt czola, sposób łysienia na czubku glowy, kształt twarzy, właściwie całej głowy. tylko po Dianie, podobnie jak brat, jest wysoki i dobrze zbudowany.

  • Gość pisze:

   Ale bzdury !

 • Gość pisze:

  A sam Harry to na pewno syn Karola ?!!!

 • GośćH Sz pisze:

  Nie tak dawnopisaliscie o siostrze Harego i. Wiliama.. Gdzie jest.prawda????

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×