Camila Cabello zemdlała podczas uroczystej premiery. Fani zamarli. Zdradziła, co działo się za kulisami

Camila Cabello zemdlała na premierze filmu

Camila Cabello zemdlała na premierze filmu

Camila Cabello zemdlała na premierze najnowszego filmu z jej udziałem. Szybko wyjaśniła całą sytuację zaniepokojonym fanom.

Camila Cabello jest jedną z najpopularniejszych zagranicznych gwiazd młodego pokolenia. Piękna i utalentowana artystka ma fanów na całym świecie. Na swoim koncie ma wielkie przeboje, do których z powodzeniem można zaliczyć utwór Havana. Bardzo dba o to, aby pozostać na topie, dlatego też nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu. Mimo natłoku spraw, chętnie angażuje się w nowe projekty.

Gwiazda prowadzi również udane życie towarzyskie. Jest w związku z Shawnem Mendesem. Poznali się podczas jednej z tras koncertowych, gdy ona była jeszcze członkinią zespołu Fifth Harmony. To jej zależało najbardziej na tym, aby podbić serce przystojnego Kanadyjczyka. Wykazała się niezwykłym uporem, ponieważ młody gwiazdor spędzał dużo czasu w swoim busie, gdzie grał na gitarze. Gdy tylko doszło do pierwszego spotkania, w krótkim czasie zrodziło się między nimi płomienne uczucie, o którym oboje opowiadają coraz chętniej.

Camila Cabello zemdlała podczas premiery Cinderelli

W ostatnim czasie Cabello otrzymała niepowtarzalną propozycję, jaką było wcielenie się w postać Kopciuszka w romantycznej komedii muzycznej Cinderella. U jej boku pojawią się także: Indina Menzel, Minnie Driver, Nicholas Galitzine, Bill Porter oraz Pierce Brosnan.

Premiera najnowszej produkcji z jej udziałem była wielkim wydarzeniem, a ona sama była wprost rozchwytywana przez dziennikarzy, którzy chcieli zamienić z nią, chociaż kilka słów.

Choć humor jej dopisywał, za uśmiechem kryła się prywatna tragedia. Dopiero teraz wokalistka przyznała, że na chwilę przed tym, jak przemówiła do licznie przybyłych wielbicieli, zemdlała. Gdy tylko poczuła się lepiej, zabrała głos, chcąc rozluźnić atmosferę.

Przepraszam, właśnie zemdlałam, ale wróciłam! Dosłownie po prostu zemdlałam, a teraz wróciłam i jestem gotowa przeczytać moje notatki – powiedziała do tłumu.

Camila jeszcze przed przyjazdem na premierę przygotowała krótkie przemówienie, ponieważ obawiała się, że pod wpływem emocji mogłaby zapomnieć o jakimś istotnym szczególe.

Przede wszystkim, witam wszytkich! Dzięki, że tutaj jesteście. Zapisałam to wszystko, aby nie zapomnieć. Mogę tylko powiedzieć, że praca na planie Cinderelli, była niesamowitym przeżyciem. Tak bardzo wierzyłam w ten film, że chciałam się nim cieszyć, a nie go spiep**yć. I cieszę się, że tego nie spiep**yłam. Jestem wdzieczna wszystkim, którzy uwierzyli we mnie na tyle, aby dać mi szansę.

Gwiazda olśniewała na czerwonym dywanie nie tylko wytworną kreacją, ale i finezyjnym uczesaniem.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun filmu. Będziecie oglądać?

Fani nie kryli swojego przerażenia, gdy zauważyli, że dzieje się z nią coś złego. Mamy nadzieję, że teraz, gdy prace nad filmem dobiegły końca, Camila w pierwszej kolejności zadba o swoje zdrowie.


Camila Cabello na premierze filmu Cinderella

Camila Cabello na premierze filmu Cinderella

Camila Cabello na premierze filmu Cinderella

Camila Cabello na premierze filmu Cinderella

Camila Cabello w roli Kopciuszka

Camila Cabello w roli Kopciuszka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×