Gdzie zmysłowe loki Camili Cabello? Wokalistka zaszalała z fryzurą jak nigdy wcześniej. Jak wygląda?

Camila Cabello ma nową fryzurę

Camila Cabello ma nową fryzurę

Camila Cabello pokazała się fanom w całkiem nowej fryzurze. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy. Jak wygląda wokalistka?

Camila Cabello jest popularną piosenkarką. Nie tylko dlatego, że jest bardzo piękna, utalentowana i ma na swoim koncie wielkie przeboje, jak choćby Havana, ale też za sprawą związku z Shawnem Mendesem.

Camila i Shawn poznali się podczas trasy koncertowej. Ona była wówczas członkinią zespołu Fifth Harmony. Bardzo chciała poznać przystojnego Kanadyjczyka. Okazało się, że nawiązanie kontaktu z Shawnem nie było łatwe, ponieważ większość czasu spędzał sam w busie, grając na gitarze. W końcu jednak los sprawił, że ich drogi się połączyły. Od wielu już miesięcy tworzą parę.

Cabello publicznie wyznała miłość Mendesowi. Ten nie pozostał jej dłużny i zdradził, jak wyglądają randki z przepiękną piosenkarką. Podczas kwarantanny ich relacja jeszcze bardziej się zacieśniła, bo izolację odbywali we dwoje.

Tym razem to jednak Camila jest w centrum uwagi. Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których prezentuje nową fryzurę. Jak wygląda?

Camila Cabello ma nową fryzurę

Camila Cabello przyzwyczaiła fanów do długich ciemnych loków, które zmysłowo, czasem w nieładzie okalały jej twarz. Gwiazda nie eksperymentowała zanadto z fryzurą, aż do teraz. Właśnie pochwaliła się całkowicie nowym strzyżeniem.

Na Instagramie opublikowała zdjęcia, na których prezentuje długiego boba. Wyprostowane do ramion włosy sprawiają, że trudno ją rozpoznać.

Jak wiadomo Camila Cabello nie blokuje komentarzy hejterów, ale także sama nie hamuje się w odpowiedziach do nich. Znana jest z tego, że potrafi dosadnie odpowiedzieć na niezbyt konstruktywną krytykę. Ostatnio, kiedy oberwało się jej za to, że podczas uprawiania joggingu w parku jej brzuch nie wyglądał idealnie, odpowiedziała komentatorom, żeby pilnowali swojego nosa.

Jestem wdzięczna za to ciało, które pozwala mi robić to, co mogę. Jesteśmy prawdziwymi kobietami z krzywościami, cellulitem, rozstępami i tłuszczem. I musimy to mieć, kochanie.

Nowa fryzura Camili jednak nie uruchomiła trolli. Zmiana na głowie idolki wszystkim przypadła go gustu i nie brakuje komplementów i emotek ognia. A jak wam się podoba nowy look Cabello?


Camila Cabello ma nową fryzurę

Camila Cabello ma nową fryzurę

Camila Cabello ma nową fryzurę

Camila Cabello ma nową fryzurę

Camila Cabello ma nową fryzurę

Camila Cabello ma nową fryzurę

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki lajf ładnemu we wszystkim ładnie proste wiejskie dziewczyny najlepsze a jeszcze sie taka nie znalazl co by wszystkim się podobała ale ale jeszcze to wśzystko odkrece to policz se śrubki w głowie a gdzie panie aniela i ewa i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×