Camila Cabello brutalnie zaatakowana przez internautów. Wszystko przez cellulit! Rzeczywiście jest aż tak źle?

Camila Cabello na basenie

Camila Cabello na basenie

Camila Cabello została zaatakowana przez internautów. Nie spodobała im się figura gwiazdy. Piosenkarka przeciwstawiła się hejtowi. Zobacz, co napisała w swoich mediach społecznościowych. 

Camila Cabello od kilku tygodni cieszy się zainteresowaniem mediów. Wszystko przez fakt, że spotyka się z przystojnym Shawnem Mendesem. Nic więc dziwnego, że para regularnie śledzona jest przez paparazzich, a zdjęcia z ich randek trafiają do mediów na całym świecie.

Nie wszystkim podoba się jednak fakt, że Cabello związała się z popularnym gwiazdorem. By wylać swoje żale i frustracie, internautom zdarza się anonimowo atakować Camilę. Tak jak wtedy, kiedy para wybrała się na basem. Piosenkarka miała na sobie biały strój bikini.

Chociaż wyglądała ładnie, wielu internautom piosenkarka się nie spodobała. Pojawiły się negatywne komentarze osób, które anonimowo wylewały swoje żale. Gwiazda nie zamierzała jednak przemilczeć wpisów i nieżyczliwych uwag. Dodała wpis na Twitterze, w którym się do nich odniosła. Przyznała, że kiedy pierwszy raz spojrzała na te zdjęcia, sama nie czuła się pewnie:

Szczerze mówiąc, kiedy po raz pierwszy spojrzałam na te zdjęcia, nie czułam się pewna siebie. O nie, mój cellulit! O nie, patrzcie na mój brzuch!

Dotarł do niej jednak fakt, że nie musi być idealna, by dobrze się ze sobą czuć:

Ale potem pomyślałam sobie… jasne, że to są fatalne zdjęcia, jasne, że były robione pod złym kątem, ale moje ciało nie jest stworzone ze skały lub z samych mięśni. Ale najgorsze jest to, że młode dziewczyny, które żyją w wyretuszowanym świecie, szukają perfekcji, która nie istnieje. Wszyscy patrzą na przerobione ciała, przerobioną skórę i myślą, że to nowe kanony piękna?

Gwiazda wyraźnie temu zaprotestowała:

Nie, to kłamstwo. I to kłamstwo staje się nową rzeczywistością. Postrzegamy kobiece ciała kompletnie nierealistycznie. Dziewczyny, cellulit jest normalny! Tłuszcz jest normalny. To jest piękne i naturalne.

Mamy nadzieję, że jej apel spotka się z pozytywnym odbiorem i znajdą się dziewczyny, które wezmą sobie te słowa do serca.

Zobacz: Camila Cabello przerwała milczenie! Pierwszy raz opowiedziała o swojej romantycznej relacji z Shawnem Mendesem!

Zobacz: Shawn Mendes i Camila Cabello zafundowali fanom gorące amory na basenie! Sceny jak z filmu dla dorosłych! Czy to kolejna ustawka młodych piosenkarzy?!

Zobacz: Shawn Mendes uwiódł Camilę Cabello! Razem nagrali gorący hit na wakacje, a teraz zostali przyłapani na randce! To była eksplozja namiętności!

 

 


Camila Cabello na basenie

Camila Cabello na basenie

Camila Cabello w bikini

Camila Cabello w bikini

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się w basenie

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się w basenie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×