Szukaj

Shawn Mendes i Camila Cabello nagrali piosenkę! To będzie hit tegorocznych świąt

Camila Cabello i Shawn Mendes

Camila Cabello i Shawn Mendes

Camila Cabello i Shawn Mendes sprawili, że święta będą piękniejsze nie tylko dla ich fanów. Takiej niespodzianki chyba nikt się nie spodziewał.

Shawn Mendes i Camila Cabelo stworzyli duet, który zyskał sympatię setek tysięcy fanów na całym świecie. Hit Señorita to ich wielki sukces. Zyskali jednak coś jeszcze – miłość. Od około dwóch lat są w szczęśliwym związku i mają wiernych fanów swojej relacji. Wspólnie nagrali jeszcze Know what you did last summer. Jednak wielbicielom ich talentów ciągle mało.

Artyści postanowili więc zaspokoić swoich fanów, a przy tym zrobić coś dobrego dla świata. Ogłosili na Instagramie, że nagrali kolejną piosenkę.

Shawn Mendes i Camila Cabello nagrali piosenkę świąteczną

Shawmila oferuje swoim fanom coś wyjątkowego w okresie świątecznym! Gwiazdy muzyki wydały swoją wersję klasycznej świątecznej piosenki The Christmas Song.

Shawn i Camila przekażą wszystkie pieniądze, które zarobią z piosenki, na Feeding America i rozpoczęli akcję od wpłaty w wysokości 100 000 $ na rzecz wspomnianej organizacji.

Chciałem wam dać kilka piosenek-niespodzianek na święta. #WONDER święta DELOXE właśnie nadchodzą w tym „The Christmas Song” z Camilą. Wpływy z piosenki zostaną przekazane na Feeding America a my zaczynamy, przekazując $ 100k do wspierania osób potrzebujących w te święta – napisał  Shawn.

Camila dodała od siebie na swoim koncie na Instagramie:

To był szalony rok z wieloma wyzwaniami. W tym okresie świątecznym ważniejsze niż kiedykolwiek jest szerzenie miłości i życzliwości! Shawn i ja chcieliśmy przesłać wam całą naszą miłość, niesamowici ludzie, więc przygotowaliśmy dla was coś specjalnego, naszą wersję #TheChristmasSong. Wszystkie odtworzenia będą wspierać potrzebujących w tej chwili, a na początek przekazujemy 100 000 dolarów  na Feeding America! Bardzo was wszystkich kochamy i mamy nadzieję, że spodoba wam się ta piosenka podczas bardzo bezpiecznych i wesołych świąt! Uczyniłoby nasze święta lepszymi, gdybyś wszedł na stronę internetową fundacji i przekazał darowiznę na jeden z ich celów i pomógł swojej społeczności! Działają w całym kraju. Uczyńmy dziś nasz mały zakątek świata piękniejszym ❤️ Tarzan mówi cześć  – napisała.

Szykuje się wielki hit tegorocznych świąt. Piosenkę można kupić jako część wersji deluxe Shawna albumie Wonder na iTunes.


Shawn Mendes, Camila Cabello

Shawn Mendes, Camila Cabello

Shawn Mendes, Camila Cabello

Shawn Mendes, Camila Cabello

Shawn Mendes, Camila Cabello

Shawn Mendes, Camila Cabello

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×