Fani pożegnali Cameron Diaz. Gwiazda kończy swoją karierę

Cameron Diaz przechodzi na emeryturę

Cameron Diaz przechodzi na emeryturę

Cameron Diaz rezygnuje z aktorstwa

Świat obiegła informacja o przejściu na emeryturę samej Cameron Diaz. Tym bardziej szokująca, że aktorka ma zaledwie 45 lat, można powiedzieć przecież, że przeżywa drugą młodość. A jednak – przyjaciółka Cameron, Selma Blair, z którą wspólnie grały w filmie Ostrożnie z dziewczynami, przyznała, że Diaz odchodzi na emeryturę. Podobno kobieta nie zamierza pojawić się więcej na dużym ekranie. Zaoszczędzony czas zamierza spędzić ze swoim mężem, Benjim Maddenem. 

Ostatnio jadłam lunch z Cameron. Wspominałyśmy „Ostrożnie z dziewczynami”. Powiedziałam, że chciałabym, żeby powstał sequel, ale Cameron powiedziała, że przeszła na aktorską emeryturę. Oznajmiła, że skończyła z tym. Ma świetne życie i nie wiem, co musiałoby się stać, żeby zmieniła zdanie. Jest szczęśliwa. – zdradziła Selma Metro News UK

Jak się pewnie domyślacie, internet został zalany rozpaczą fanów Cameron Diaz. Większość wylewała swoje żale na Twitterze, nie potrafiąc przyjąć do wiadomości, że ich ulubiona aktorka kończy z zawodem.

Na szczęście, szybko na profilu Selmy Blair pojawiło się sprostowanie udzielonego wywiadu. Jak sama aktorka przyznaje, miał to być tylko niewinny żarcik – najwidoczniej nie sądziła, że wywoła takie tornado. Sama Cameron musiała się nieźle wkurzyć!

Najświeższe wiadomości! Ludzie proszę, ja tylko żartowałam w wywiadzie. Cameron Diaz nie rezygnuje z niczego i nie odchodzi na żadną emeryturę! A ja zwalniam się z posady jej rzecznika prasowego – poinformowała na Twitterze

Fani wspaniałej Diaz mogą odetchnąć z ulgą – najwyraźniej przyjdzie nam ją zobaczyć jeszcze w niejednym, znakomitym filmie!

Cały show-biznes oszalał! 45-letnia Cameron Diaz jest w pierwszej ciąży! Są zdjęcia!

 

Cameron Diaz robi sobie przerwę do Hollywood! Chce zajść w ciążę

Karolina Gilon przeszła niezłą metamorfozę! Fani porównali modelkę do Cameron Diaz. Słusznie?


Cameron Diaz w kreacji Emanuel Ungaro Couture – Oscary 2002, kreacje wszech czasów

Cameron Diaz w kreacji Emanuel Ungaro Couture – Oscary 2002, kreacje wszech czasów

Cameron Diaz (fot. ONS)

Cameron Diaz (fot. ONS)

Cameron Diaz i Benji Madden

Cameron Diaz i Benji Madden

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×