Cameron Diaz urodziła! Znamy płeć i imię dziecka! Gwiazda do końca ukrywała swoją ciążę

Cameron Diaz urodziła

Cameron Diaz urodziła

Cameron Diaz urodziła. Gwiazda i jej mąż Benji Madden ogłosili narodziny swojego pierwszego dziecka. Jaka płeć? Jakie imię? Aktorka ujawniła wszystko w oficjalnym oświadczeniu.

Cameron DiazBenji Madden zostali rodzicami. 46-letnia aktorka i jeden z założycieli zespołu Good Charlotte powitali na świecie pierwsze, długo wyczekiwane dziecko.

Cameron Diaz urodziła. Płeć i imię dziecka zdradziła w oświadczeniu

Para wzięła ślub w 2015 roku i od tamtej pory intensywnie starała się o potomka. Nie obyło się nawet bez wizyt w klinice leczenia niepłodności.

Jak donosił Star, długie starania przyniosły owoce. Cameron powitała na świecie córeczkę Raddix. Para była już od dawna gotowa na zostanie rodzicami. Nawet zdążyli skompletować pełną wyprawkę dla malucha.

Nie zdecydowali się jednak nigdy na oficjalne potwierdzenie nowiny, ponieważ bardzo dbają o swoją prywatność. W tabloidach pojawiły się informacje, że urodzi im się synek, tymczasem powitali na świecie małą Raddix.

O fakcie, że powiększyła im się rodzina poinformowali w oficjalnym oświadczeniu. Tam też podali płeć i imię potomka, zastrzegli też, że od tej pory nie będą upubliczniać, żadnych informacji o dziewczynce. Podkreślili, że jedyne, co mogą zdradzić to to, że malutka jest najsłodszym dzieckiem na świecie. W czwartek gwiazda napisała:

Szczęśliwego Nowego Roku od Maddenów! Jesteśmy bardzo szczęśliwi, pobłogosławieni i wdzięczni za tę nową dekadę, ogłaszając narodziny naszej córki, Raddix Madden. Natychmiast podbiła nasze serca i dopełniła naszą rodzinę.

Z przyjemnością dzielimy się tymi wiadomościami, ale odczuwamy silny instynkt, aby chronić prywatność naszego malucha. Więc nie będziemy publikować zdjęć ani udostępniać żadnych innych szczegółów poza faktem, że jest naprawdę naprawdę urocza !!!

Od naszej rodziny do wszystkich, przesyłamy naszą miłość i najlepsze życzenia szczęśliwego nowego roku i szczęśliwej nowej dekady. Z poważaniem, Cameron i Benji.

Mamie i maleństwu życzymy dużo zdrowia!

Zobacz: Fani pożegnali Cameron Diaz. Gwiazda kończy swoją karierę

View this post on Instagram

❤️❤️❤️ @benjaminmadden

A post shared by Cameron Diaz (@camerondiaz) on


Cameron Diaz - oświadczenie

Cameron Diaz - oświadczenie

Cameron Diaz urodziła

Cameron Diaz urodziła

Cameron Diaz w kreacji Louis Vuitton – Cannes 2004

Cameron Diaz w kreacji Louis Vuitton – Cannes 2004

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×