HOT! Już jest oficjalna sesja ślubna Meghan Markle i księcia Harry’ego!

Cała ślubna sesja Meghan Markle i księcia Harry’ego

Na te zdjęcia świat czekał z zapartym tchem. Właśnie do internetu trafiła cała ślubna sesja Meghan Markle i księcia Harry’ego, której autorem jest fotograf polskiego pochodzenia – Alexi Lubomirski. Zdjęcia wykonano 19 maja, zaraz po ceremonii, która miała miejsce w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze.

To był niesamowity honor móc towarzyszyć księciu i księżnej Sussex w ich miłosnej, pełnej nadziei i rodzinnej podróży. Od sesji zaręczynowej, przez zdjęcia ze ślubu aż po rodzinne portrety w sobotę. To był cudowny rozdział w mojej karierze i życiu, którego nigdy nie zapomnę – napisał autor zdjęć.

Rodzina królewska, w oficjalnym oświadczeniu dołączonym do rodzinnych portretów, podziękowała gościom, którzy wspierali młodą parę w tym szczególnym dniu:

Książę i księżna Sussex chcieliby podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w sobotnim weselu. Są niesamowicie szczęśliwi, że mogli spędzić ten dzień ze wszystkimi zgromadzonymi w Windsorze oraz tymi, którzy byli przed telewizorami w UK, Zjednoczonych Narodach i reszcie świata – czytamy w oświadczeniu Kensington Palace.

Przypomnijmy, że Lubomirski jest także autorem pierwszej wspólnej sesji Meghan Markle i księcia Harry’ego, która powstała w grudniu 2017 roku, zaraz po zaręczynach pary.

Ślubne portrety rodzinne Meghan Markle i księcia Harry’ego

Na zdjęciach, oprócz Meghan w suknie Givenchy i Harry’ego w mundurze wojskowym kawalerii (Blues and Royals), możemy zobaczyć ich najbliższą rodzinę – księcia Karola z księżną Camillą, księżną Kate z księciem Williamem i ich dwójką dzieci – George’em i Charlotte, a także matkę Meghan MarkleDorię Ragland. Na historycznej fotografii uwieczniono także najmłodszych bohaterów, którzy 19 maja odegrali szczególne role podczas ślubu – druhen i drużbów.

W rolach druhen wystąpiły księżniczka Charlotte, chrześniaczki Meghan, Remy i Rylan Litt, córki chrzestne księcia Harry’ego, Florence van Cutsem oraz Zelia Warren i pociecha najlepszej przyjaciółki panny młodej, Ivy Mulroney.

W rolę paziów wcielili się książę George, który podobną rolę pełnił w 2017 roku na ślubie Pippy Middleton, a także dwóch synów panny Mulroney – John i Brian oraz chrześniak księcia Harry’ego – Jasper Dyer.

Rozczarowanie? Oto, co było w torbach dla gości od Meghan Markle i księcia Harry’ego

Na ślubie księcia Harry’ego był również przystojny Alexi Lubomirski z piękną żoną. Jej kreacja ma 50 lat i jest absolutną perełką

Goście Harry’ego i Meghan nie zawiedli! Do mediów przedostały się najdrobniejsze informacje z wesela! Są też unikatowe zdjęcia!

Księżna Kate na ślubie Meghan Markle pokazała kto tu rządzi! Jej podstępne zachowanie wprawiło w osłupienie cały świat!


Meghan Markle i książę Harry z druhnami i drużbami w ślubnej sesji

Meghan Markle i książę Harry z druhnami i drużbami w ślubnej sesji

Meghan Markle i książę Harry - ślubna sesja z rodziną

Meghan Markle i książę Harry - ślubna sesja z rodziną

Ślubna sesja Meghan Markle i księcia Harry'ego

Ślubna sesja Meghan Markle i księcia Harry'ego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×