Szukaj

Tabloid pokazał zdjęcia Cailtyn Jenner spod prysznica! Tak wygląda jej ciało po zmianie płci w pełnej okazałości

Caitlyn Jenner po zmianie płci

Caitlyn Jenner po zmianie płci

Paparazzi przyłapali Caitlyn Jenner w bikini na planie nowego programu. Zdjęcia w mig obiegły sieć. Aż ciężko uwierzyć, że transseksualistka jeszcze kilka lat temu była mężczyzną.

Ciężko w to uwierzyć, ale Caitlyn Jenner skończyła już 70 lat. Ojciec (obecnie matka) sióstr Jenner na szczyt popularności powrócił w 2015 roku, kiedy to ogłosił na okładce Vanity Fair, że zmienił płeć. Słynna sesja autorstwa Annie Leibovitz w mig obiegła media na całym świecie, a Caitlyn stała się bohaterką licznych publikacji.

O szczegółach swojej imponującej przemiany opowiedziała w autobiografii I Am Cait. To właśnie w niej przyznała, że fizycznie w 100% jest kobietą.

Dlaczego w ogóle rozważałam operację? Bo to tylko penis. Żaden specjalny dar, żaden prezent, nie miał dla mnie zastosowania ponad to, o którym kiedyś mówiłam: pozwalał odlać się w lesie. Chcę po prostu, żeby wszystko było tak, jak powinno i byłam zmęczona wieczną koniecznością upychania tego cholerstwa w majtki. Możesz już przestać się gapić. Chciałeś wiedzieć, to już wiesz. To pierwszy i ostatni raz, kiedy o tym wspominam. Operacja przebiegła pomyślnie, a ja czuję się nie tylko wspaniale. Czuję się wolna – pisze Jenner w jednym z fragmentów swojej książki.

Caitlyn Jenner w bikini. Jak wygląda?

Choć od deklaracji Caitlyn minęło już kilka lat, to dopiero teraz możemy podziwiać ją w bikini. Gwiazda wzięła udział w nowym brytyjskim reality-show I’m a celebrity… Get me out of here. Zdjęcia do programu kręcone są w Australii. Uczestnicy przez kilka tygodni muszą sobie radzić w ekstremalnych warunkach. Przebywanie na pustyni w czasie największych upałów czy kąpiele w jeziorze są rzeczą normalną. To właśnie podczas jednej z takich aktywności paparazzi uchwycili celebrytkę.

InTouch opublikował zdjęcia Caitlyn Jennfer w bikini. 70-latka wygląda fantastycznie. Może pochwalić się szczupłą sylwetką i bardzo kobiecymi kształtami. W zasadzie ciężko uwierzyć, że jeszcze kilka lat temu fizycznie była mężczyzną.

Cait nigdy wcześniej nie czuła się bardziej komfortowo, niż teraz. Dopiero teraz czuje, że ma takie ciało, jakie zawsze chciała mieć. (…) Teraz czuje się szczęśliwa, silna i pewna siebie. Mało tego, ona uwielbia pokazywać swoje nowe piersi.

Caitlyn Jenner w bikini (fot. InTouch)

Caitlyn Jenner w bikini (fot. InTouch)

Osoba z otoczenia gwiazdy zdradziła, co Jenner robi, że wygląda tak dobrze:

Fitness i zdrowie wciąż są dla niej priorytetem. Nic w tej kwestii się nie zmieniło

Zdjęcia, jakie powstały w listopadzie, są najlepszym dowodem, że Caitlyn obecnie wygląda lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.


Caitlyn Jenner w kostiumie kąpielowym

Caitlyn Jenner w kostiumie kąpielowym

Caitlyn Jenner – Elton John AIDS Foundation Academy Awards Party 2018

Caitlyn Jenner – Elton John AIDS Foundation Academy Awards Party 2018

Caitlyn Jenner - after party Eltona Johna, Oscary 2019

Caitlyn Jenner - after party Eltona Johna, Oscary 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×