Szukaj

Koniec „Z kamerą u Kardashianów” ze skandalem w tle. Ona nic o tym nie wiedziała: „Nikt do mnie nie zadzwonił”

Z kamerą u Kardashianów

Z kamerą u Kardashianów

Kim Kardashian przekazała mediom informację, że po 14 latach rodzina Kardashian-Jenner rezygnuje z występów w najpopularniejszym reality-show na świecie. Okazuje się jednak, że nie była to zgodna decyzja całego klanu. Do niej nikt nie zadzwonił.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się o tym, że program Z kamerą u Kardashianów znika z anteny po 14 latach. Informację jako pierwsza przekazała najsłynniejsza z sióstr, Kim Kardashian, która napisała oświadczenie:

Z ciężkim sercem podjęliśmy trudną decyzję jako rodzina, aby pożegnać się z Z kamerą u Kardashianów. (…) Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim, którzy oglądali nas przez te wszystkie lata – przez dobre i złe czasy, szczęście, łzy i wiele związków oraz dzieci. (…) Bez Z kamerą u Kardashianów nie byłabym dziś tym, kim jestem. Jestem niezmiernie wdzięczna wszystkim, którzy oglądali i wspierali mnie oraz moją rodzinę przez fantastyczne 14 lat – dodała.

Dzięki show zaistniała w show-biznesie, podobnie jak inni członkowie klanu, którzy już odcinają kupony od popularności, a w zasadzie każdy założył dobrze prosperujący biznes. Okazuje się, że jest mały skandal, bo chociaż Kim napisała, że decyzja zapadła w porozumieniu z rodziną, to jednak nie wszyscy wiedzieli, że to już koniec…

Kto z rodziny Kardashian-Jenner nie wiedział o zakończeniu show?

W mediach społecznościowych pojawiło się również oficjalne oświadczenie wszystkich członków klanu, które udostępniła na swoim profilu m.in. Khloé Kardashian, która podobno najbardziej przeżywa zakończenie show. Internauci dopatrzyli się jednak pewnego szczegółu – oświadczenie podpisali Kris, Kourtney, Kim, Khloé, Rob, Kendall, Kylie oraz Scott – zabrakło podpisu Caitlyn Jenner.

To zaskakujący fakt, gdyż stanowiła istotną część show, a widzowie z wypiekami na twarzach obserwowali jak Bruce Jenner zamienia się w Caitlyn.

Caitlyn Jenner nie tylko jako jedyna nie złożyła podpisu na oświadczeniu, ale również nie skomentowała zakończenia programu. Jednak w końcu przerwała jednak milczenie i udzieliła wywiadu australijskiemu The Morning Show. Wyznała, że nikt do niej nie zadzwonił, a o wszystkim dowiedziała się z mediów. Jednak nie jest zaskoczona, że to już koniec.

Ostatni sezon programu pojawi się na antenie E! na początki 2021 roku.


Caitlyn Jenner w programie Pani Brown, Instagram

Caitlyn Jenner w programie Pani Brown, Instagram

Caitlyn Jenner, Esther Jenner, Instagram

Caitlyn Jenner, Esther Jenner, Instagram

Caitlyn Jenner - obchodzi urodziny

Caitlyn Jenner - obchodzi urodziny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×