Narodziny dziecka Kylie Jenner wywołały wielką wojnę w rodzinie Kardashian! Caitlyn Jenner ponownie się popisała!

Caitlyn Jenner i Kylie nie lubią się

Caitlyn Jenner i Kylie nie lubią się

Dlaczego Caitlyn Jenner nie pogratulowała Kylie porodu?

4 lutego świat obiegła wiadomość, na którą wszyscy czekali – Kylie Jenner, o ciąży której plotkowano od miesięcy, w oficjalnym oświadczeniu poinformowała, że urodziła zdrową córeczkę. Dziewczynka, której imienia wciąż nie ujawniono, przyszła na świat 1 lutego. Jej ojcem jest raper, Travis Scott.

Kylie wytłumaczyła dlaczego chciała zachować ten wspaniały okres tylko dla siebie i podziękowała za wsparcie. Podzieliła się również filmem, na którym w urywkach pokazano jak wyglądało ostatnich dziewięć miesięcy jej życia, jak zmieniało się jej ciało i jak bawiła się na baby shower. Jenner ma zaledwie dwadzieścia lat, a już sama została matką – to niewątpliwie wielkie wydarzenie w życiu każdej kobiety, nic więc dziwnego, że jej liczna rodzina stawiła się w komplecie by wspierać młodą mamę. Ale czy na pewno? 

Fani, którzy bardzo uważnie przejrzeli film pokazany przez Kylie dostrzegli, że Caitlyn Jenner nie ma w nim nawet przez sekundę. Caitlyn, która przed tranzycją była ojcem Kylie i Kendall Jenner, w ciągu 2017 roku narobiła sporo szkód w swojej relacji z córkami, Kris Jenner i jej dziećmi. Książka, którą opublikowała, a w której zaatakowała chyba każdego, kogo tylko mogła, siała spustoszenie w rodzinie i doprowadziła do rozłamu, w wyniku którego Jenner została praktycznie odcięta od reszty swojego rodu. Jak mówiła w jednym z wywiadów:

Po prostu nie rozmawiamy tak, jak kiedyś. To boli, ale nie jest to koniec świata. Na szczęście mam sporo dzieci – skwitowała Caitlyn.

Jak się okazuje, nie tylko nie była obecna przy Kylie podczas ciąży, ale w dniu jej porodu przebywała w Irlandii na charytatywnym benefisie. Fani byli zaskoczeni i wzburzeni, bo 68-letnia celebrytka nie pofatygowała się nawet by pogratulować córce przez social media.

Myślicie, że ich relacja skończyła się na dobre?

Zobacz: Kris Jenner ma… nową twarz! 63-letnia gwiazda wygląda jak 30-latka!

Zobacz: Caitlyn Jenner ma romans z 21-letnią modelką! Jej serce skradła śliczna blond seksbomba!

Zobacz: Z OSTATNIEJ CHWILI: Kylie Jenner urodziła! Zdradziła płeć dziecka i pokazała mnóstwo zdjęć z okresu ciąży! [WIDEO]


Baby shower Kylie Jenner

Baby shower Kylie Jenner

Baby shower Kylie Jenner

Baby shower Kylie Jenner

Kylie Jenner i Khloe Kardashian pokazały ciążowe brzuszki

Kylie Jenner i Khloe Kardashian pokazały ciążowe brzuszki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×