Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Masakra! Caitlyn Jenner straszy na Instagramie! Z jej twarzą stało się coś bardzo niedobregoCaitlyn Jenner ma zmasakrowną twarz

Wrażliwcy powinni w najbliższym czasie raczej unikać Instagramu Caitlyn Jenner. Gwiazda reality-show Jestem Cait opublikowała na swoim koncie zdjęcie swojej zmasakrowanej twarzy.

Na fotce widać Caitlyn siedzącą w szlafroku na krawędzi łóżka. Jej nos jest opuchnięty i czerwony, a na jego czubku widać wielką otwartą ranę. Sądząc po spojrzeniu jej załzawionych oczu, Jenner cierpi.

Czyżby Caitlyn padła ofiarą transfobicznego ataku? Gwiazda, która jeszcze do niedawna była oficjalnie Bruce’em Jennerem – uznanym atletą, mężem Kris Jenner oraz ojcem Kylie i Kendall – ma równie wielu fanów, co wrogów.

Jednak opis znajdujący się przy mrożącym krew w żyłach zdjęciu wyjaśnia pochodzenie makabrycznej rany:

Niedawno usunięto mi z nosa efekt poparzenia słonecznego – napisała Caitlyn. – Publicznie ogłaszam: zawsze używajcie kremów z filtrem!

Czytając wpis Jenner – podobnie jak jej fani – odetchnęliśmy z ulgą. I przyłączamy się do nich, życząc gwieździe szybkiego i w miarę bezbolesnego powrotu do zdrowia.

Caitlyn Jenner już nie wygląda tak pięknie! Dopadła ją typowo męska przypadłość

Caitlyn Jenner pokazała się bez grama makijażu! Przygotujcie się na szok

Transpłciowa 68-letnia Caitlyn Jenner szaleje ze swoją młodziutką kochanką! Para jak z obrazka!

Używasz kremów z filtrami przeciwsłonecznymi?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×