Szukaj

Kolejna gwiazda Kardashianów wynajęła surogatkę! O tej ciąży będzie głośno, a wszystko przez liczne kontrowersje!

Caitlyn Jenner chce mieć dziecko ze swoją o prawie 50 lat młodszą partnerką, Sophią Hutchens! Szukają surogatki, bo obie są po zmianie płci. Zobacz, jakie emocje wywołuje ta informacja.
Cailtyn Jenner zostanie mamą?

Cailtyn Jenner zostanie mamą?

Caitlyn Jenner ma prawie siedemdziesiąt lat, sześcioro biologicznych dzieci i czworo pasierbów, ale wygląda na to, że pragnie jeszcze raz usłyszeć tupot maleńkich stóp. Transseksualna gwiazda chce podobno powitać jedenaste dziecko z 22-letnią Sophią Hutchens – która również jest po zmianie płci, jak podaje magazyn Closer.

Caitlyn – która ma dwie córki, Kendall i Kylie, z byłą żoną Kris Jenner– szuka surogatki, która spełni jej marzenia o posiadaniu dziecka:

Caitlyn i Sophia rozmawiały przez ostatni rok o założeniu rodziny, a chociaż Caitlyn ma już dziesięcioro dzieci, nigdy nie miała szansy na wychowanie dziecka w roli matki, o czym zawsze marzyła – podało źródło magazynu.

Ta sama osoba twierdzi również, że Sophia także zawsze chciała być mamą, więc para postanowiła znaleźć matkę zastępczą, aby spełniły się ich marzenia o macierzyństwie. Caitlyn Jenner jest rzadko spotykana bez Sophii i wiadomo, że dzielą dom. Nigdy oficjalnie nie potwierdziła swojego romansu, chociaż po raz pierwszy zostały zauważone razem w 2017 roku.

Celebrytka, która ma 14 wnuków, w tym North West i Stormi Webster – podobno miała problemy z zimnym traktowaniem ze strony swoich córek. Według źródła Closer, czują, że może być ona pod presją swojej partnerki, która jest prawie o 50 lat młodsza.

Caitlyn zapewniła, że są na wczesnym etapie przeprowadzania wywiadów z niańkami i będą miały dużo wsparcia, twierdzi też, że Sophia będzie główną, mamą –  dalej zdradza źródło.

Chodzą słuchy,że Caitlyn zwróciła się do swojej pasierbicy Kim Kardashian o poradę. Podobno Kim była niezwykle pomocna i jest jedynym członkiem klanu Kardashian i Jenner, który do tej pory wspiera marzenia macierzyństwa zastępczego Caitlyn.

Caitlyn Jenner – kiedy zmieniła płeć?

Caitlyn ujawniła się jako transseksualista w 2015 roku. Urodziła się jako Bruce Jenner i jako lekkoatleta był mistrzem olimpijskim w wieloboju na igrzyskach w Montrealu w 1976. W wieku 64 lat rozpoczęła proces tranzycji. W 2015 Jenner, już jako Caitlyn, pojawiła się na okładce Vanity Fair.

Przemiana w była głównym wątkiem 10. sezonu Z kamerą u Kardashianów. We współpracy z E! Entertainment Jenner wyprodukowała program reality pt. I Am Cait, w którym przedstawia swoje nowe, codzienne życie. 25 września 2015 jej imię zostało oficjalnie zmienione na Caitlyn Marie Jenner, a płeć ustalona jako żeńska.

Jako Bruce był trzykrotnie żonaty. Pierwsze małżeństwo zawarł Chrystie Crownover. Ma z nią córkę Casey i syna Burta. Jego drugą żoną była Linda Thompson, z którą ma dwóch synów, Brandona i Brody’ego. Trzeci ślub wziął z Kris Jenner, która poprzednio była żoną Roberta Kardashiana. Ma z nią dwie córki, Kendall i Kylie. Wystąpił razem z nią, ich córkami oraz dziećmi Kris z poprzedniego małżeństwa w reality show Z kamerą u Kardashianów. W 2014 ogłosili separację, a z początkiem 2015 sfinalizowali rozwód.

Zobacz: Oscary 2019: Na after party Eltona Johna więcej gwiazd niż na czerwonym dywanie! Christina Ricci, Caitlyn Jenner, Paris Hilton, Katheryn Winnick, Heidi Klum, Nicole Scherzinger

Zobacz: SPŁONĄŁ dom Caitlyn Jenner! Z luksusowej posiadłości zostały tylko zgliszcza!

Zobacz: Olśniewająca metamorfoza Caitlyn Jenner! W nowej fryzurze ciężko ją rozpoznać. Wygląda pięknie!


Caitlyn Jenner z partnerką

Caitlyn Jenner z partnerką

Caitlyn Jenner z psami

Caitlyn Jenner z psami

Caitlyn Jenner - after party Eltona Johna, Oscary 2019

Caitlyn Jenner - after party Eltona Johna, Oscary 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×