Kolejna gwiazda Kardashianów wynajęła surogatkę! O tej ciąży będzie głośno, a wszystko przez liczne kontrowersje!

Cailtyn Jenner zostanie mamą?

Cailtyn Jenner zostanie mamą?

Caitlyn Jenner chce mieć dziecko ze swoją o prawie 50 lat młodszą partnerką, Sophią Hutchens! Szukają surogatki, bo obie są po zmianie płci. Zobacz, jakie emocje wywołuje ta informacja.

Caitlyn Jenner ma prawie siedemdziesiąt lat, sześcioro biologicznych dzieci i czworo pasierbów, ale wygląda na to, że pragnie jeszcze raz usłyszeć tupot maleńkich stóp. Transseksualna gwiazda chce podobno powitać jedenaste dziecko z 22-letnią Sophią Hutchens – która również jest po zmianie płci, jak podaje magazyn Closer.

Caitlyn – która ma dwie córki, Kendall i Kylie, z byłą żoną Kris Jenner– szuka surogatki, która spełni jej marzenia o posiadaniu dziecka:

Caitlyn i Sophia rozmawiały przez ostatni rok o założeniu rodziny, a chociaż Caitlyn ma już dziesięcioro dzieci, nigdy nie miała szansy na wychowanie dziecka w roli matki, o czym zawsze marzyła – podało źródło magazynu.

Ta sama osoba twierdzi również, że Sophia także zawsze chciała być mamą, więc para postanowiła znaleźć matkę zastępczą, aby spełniły się ich marzenia o macierzyństwie. Caitlyn Jenner jest rzadko spotykana bez Sophii i wiadomo, że dzielą dom. Nigdy oficjalnie nie potwierdziła swojego romansu, chociaż po raz pierwszy zostały zauważone razem w 2017 roku.

Celebrytka, która ma 14 wnuków, w tym North West i Stormi Webster – podobno miała problemy z zimnym traktowaniem ze strony swoich córek. Według źródła Closer, czują, że może być ona pod presją swojej partnerki, która jest prawie o 50 lat młodsza.

Caitlyn zapewniła, że są na wczesnym etapie przeprowadzania wywiadów z niańkami i będą miały dużo wsparcia, twierdzi też, że Sophia będzie główną, mamą –  dalej zdradza źródło.

Chodzą słuchy,że Caitlyn zwróciła się do swojej pasierbicy Kim Kardashian o poradę. Podobno Kim była niezwykle pomocna i jest jedynym członkiem klanu Kardashian i Jenner, który do tej pory wspiera marzenia macierzyństwa zastępczego Caitlyn.

Caitlyn Jenner – kiedy zmieniła płeć?

Caitlyn ujawniła się jako transseksualista w 2015 roku. Urodziła się jako Bruce Jenner i jako lekkoatleta był mistrzem olimpijskim w wieloboju na igrzyskach w Montrealu w 1976. W wieku 64 lat rozpoczęła proces tranzycji. W 2015 Jenner, już jako Caitlyn, pojawiła się na okładce Vanity Fair.

Przemiana w była głównym wątkiem 10. sezonu Z kamerą u Kardashianów. We współpracy z E! Entertainment Jenner wyprodukowała program reality pt. I Am Cait, w którym przedstawia swoje nowe, codzienne życie. 25 września 2015 jej imię zostało oficjalnie zmienione na Caitlyn Marie Jenner, a płeć ustalona jako żeńska.

Jako Bruce był trzykrotnie żonaty. Pierwsze małżeństwo zawarł Chrystie Crownover. Ma z nią córkę Casey i syna Burta. Jego drugą żoną była Linda Thompson, z którą ma dwóch synów, Brandona i Brody’ego. Trzeci ślub wziął z Kris Jenner, która poprzednio była żoną Roberta Kardashiana. Ma z nią dwie córki, Kendall i Kylie. Wystąpił razem z nią, ich córkami oraz dziećmi Kris z poprzedniego małżeństwa w reality show Z kamerą u Kardashianów. W 2014 ogłosili separację, a z początkiem 2015 sfinalizowali rozwód.

Zobacz: Oscary 2019: Na after party Eltona Johna więcej gwiazd niż na czerwonym dywanie! Christina Ricci, Caitlyn Jenner, Paris Hilton, Katheryn Winnick, Heidi Klum, Nicole Scherzinger

Zobacz: SPŁONĄŁ dom Caitlyn Jenner! Z luksusowej posiadłości zostały tylko zgliszcza!

Zobacz: Olśniewająca metamorfoza Caitlyn Jenner! W nowej fryzurze ciężko ją rozpoznać. Wygląda pięknie!


Caitlyn Jenner z partnerką

Caitlyn Jenner z partnerką

Caitlyn Jenner z psami

Caitlyn Jenner z psami

Caitlyn Jenner - after party Eltona Johna, Oscary 2019

Caitlyn Jenner - after party Eltona Johna, Oscary 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×