Jennifer Aniston dopiero co ogłosiła rozstanie, a już zabiegają o nią inni przystojniacy! Wśród nich jej eks

Jennifer Aniston nie jest ciąży

Jennifer Aniston nie jest ciąży

Gerard Butler pociesza Jennifer Aniston po rozstaniu

Niedawno pisaliśmy o kłopotach w małżeństwie Justina Theroux i Jennifer Aniston. Gwiazda i jej mąż cały czas się kłócili, a kiedy się nie kłócili, każde mieszkało oddzielnie. Okazuje się, że ich problemy były poważniejsze i para oficjale ogłosiła separację:

Żeby uciąć wszystkie dalsze spekulacje, postanowiliśmy oficjalnie ogłosić separację. Wspólną decyzję podjęliśmy pod koniec ubiegłego roku. Pozostajemy przyjaciółmi, zdecydowaliśmy się rozstać jako małżeństwo, ale cieszymy się, że będziemy kontynuować naszą cenną przyjaźń. Zwykle nie komentowaliśmy spraw prywatnych, ale biorąc pod uwagę, że branża plotkarska nie może oprzeć się możliwości spekulacji i wymyślenia kolejnych plotek, chcieliśmy osobiście przekazać informację.

Tymczasem jednak, smutna Jennifer znalazła pocieszenie w sprawdzonych ramionach swojego byłego – Gerarda Butlera! Jak pisze dzisiaj RadarOnline:

Jennifer ma mocne wsparcie w Gerardzie i korzysta z niego od czasu kiedy w jej małżeństwie pojawiły się kłopoty. Ma się wrażenie, że Jennifer zwróciła się do Gerarda, by wypełnił w jej życiu dziurę po Justinie. To nic zaskakującego, zwłaszcza po tym jak Gerard publicznie wyraził swoje uczucia w stosunku do niej, mówiąc w wywiadzie że całuje lepiej niż Angelina Jolie. Ona jest zachwycona tym, że on tak ja wspiera. Odnowili swoją znajomość parę miesięcy temu, kiedy awantury u Jennifer i Justina zaczęły być naprawdę poważne. Gerard powiedział Jennifer, że może na niego liczyć, jasno dał jej do zrozumienia, że teraz byłby gotowy na związek.

Jennifer spotykała się z Gerardem Butlerem przez rok w 2009 roku. Para zagrała razem w filmie The Bounty Hunter parę eksów, którzy po różnych perypetiach znowu są razem. Myślicie, że rzeczywiście Jennifer wróci do przystojnego Szkota?

Z OSTATNIEJ CHWILI: Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstali się! Para wystosowała oficjalne oświadczenie

Wyciekło do sieci bardzo ciekawe zdjęcie z tajemniczych urodzin Jennifer Aniston! Zabawiła się zacnie!

Jennifer Aniston całkowicie odleciała z wiecznym odchudzaniem! Ukochany Justin już nie wyrabia!


Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstali się

Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstali się

Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstali się

Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstali się

Jennifer Aniston i Justin Theroux rozwodzą się

Jennifer Aniston i Justin Theroux rozwodzą się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×