Wirtualna Polska

Były menadżer Natalii Janoszek wyjawił całą prawdę: „Jest mega infantylna i myśli tylko o sobie”

Były menadżer Natalii Janoszek wyjawił całą prawdę: „Jest mega infantylna i myśli tylko o sobie”

Natalia Janoszek (KAPIF)

Natalia Janoszek nie schodzi z języków polskiej publiczności. Wszystko za sprawą wymyślonej kariery. Teraz głos zabrał jej menedżer.

Wirtualna Polska

Natalia Janoszek stała się sławna i rozpoznawalna dzięki… wymyślonej karierze w Bollywood. Od momentu, kiedy prawda wyszła na jaw za sprawą Krzysztofa Stanowskiego, na jaw wciąż wychodzą nowe fakty. W związku z jeszcze gorącą aferą wokół jej osoby, wiele gwiazd zapytano w wywiadach, co sądzą na ten temat. Ostatnio w kwestii Natalii Janoszek wypowiedziała się m.in. Natalia Nykiel.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Krzysztof Stanowski zdemaskował Natalię Janoszek

Przypomnijmy, że to materiał Krzysztofa Stanowskiego, obnażył gorzką prawdę na temat kariery Janoszek. Stanowski nie oszczędzał Natalii, oskarżył ją m.in. o kłamstwa w kwestii bollywoodzkiej kariery aktorskiej, kupowanie obserwatorów na Instagramie i inne manipulacje. Oszustwem miał być także udział w konkursach piękności.

Były menedżer o Natalii Janoszek

Kim jest były menedżer Natalii Janoszek? Jego tożsamość nie jest znana, chciał on bowiem zachować anonimowość. Były menedżer Natalii Janoszek w rozmowie z Antonim Orłosiem zdradził kulisy pracy z celebrytką. Jak twierdzi, na początku nie weryfikował informacji podawanych przez Natalię i nie zdawał sobie sprawy z jej skłonności do koloryzowania faktów. Wszystko się zmieniło, kiedy w 2019 roku oboje udali się do Cannes.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wyjazd do Cannes był kluczowy, spędzaliśmy cały czas razem. Widywałem różne zachowania, które przestały się wydawać normalne. Była mocno podniecona tym festiwalem. Zaczęła gwiazdorzyć. Natalia brała udział w pokazach filmów. Tam może pójść każdy, wystarczy kupić akredytację za 1000 euro – powiedział w rozmowie Spowiedź PR managera Natalii Janoszek.

Natalia Janoszek kupowała followersów: „Robiła to przy mnie”

Janoszek miała być na tyle wiarygodna w przedstawianiu swoich dokonań, że menedżer zupełnie nie spodziewał się, że to wszystko może być nieprawdą. Przyznał za to, że miał świadomość o fałszywym kreowaniu aktorki swojego wizerunku w mediach społecznościowych.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Rzeczą oczywistą była liczba obserwujących i lajków. Kupowała to przy mnie. Wiedziałem, że te lajki są grubymi nićmi szyte. Odj***ła mega śmieszną akcję. W pewnym momencie miała 200 tys., później nagle zrobił się milion. Jak ogłaszała Taniec z gwiazdami, miała 1,2 mln. Przed programem Twoja Twarz Brzmi Znajomo miała 1,6 mln, a po — już 1,8 mln – kontynuował anonimowo mężczyzna.

„Myśli tylko o sobie. Po trupach do celu”

Menedżer Natalii Janoszek w gorzkich słowach opisał, jak odbiera jej osobę.

Jest zapatrzona w siebie. Ciężko jakoś normalnie z nią spędzać czas. Jest mega infantylna i myśli tylko osobie. Po trupach do celu. Nie patrzy, czy kogoś zraniła. Bywała niemiła. To osoba, która po evencie wchodzi do swojego pokoju i koniec gadki. W tym Cannes wracaliśmy późno, ale mieliśmy wspólny czas z ekipą, żeby napić się kieliszka winka. Ona nie miała czasu – wyjawił były manager Janoszek.

Natalia Janoszek potrzebuje pomocy specjalisty?

Zdaniem byłego menedżera tak. Mężczyzna twierdzi, że aktorka wymaga specjalistycznej pomocy. On sam żałuje, że nie namówił jej na leczenie psychiatryczne. Co więcej, mężczyzna powiedział także, że Natalia ma dobry kontakt z rodziną, która nadal święcie wierzy w jej wszystkie dokonania.

Są tak ślepo w nią zapatrzeni, że niczego nie dostrzegli – podsumował.

Natalia Janoszek - Gala Marek i Osobowości Roku 2022

Natalia Janoszek - Gala Marek i Osobowości Roku 2022

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Natalia Janoszek  - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Natalia Janoszek - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Natalia Janoszek na luksusowych wakacjach

Natalia Janoszek na luksusowych wakacjach

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×