Były mąż Moniki Richardson wraca po latach. Został gwiazdą telewizji. Jest wideo z jego programu

Monika Richardson

Monika Richardson

Monika Richardson, odkąd zakończyła współpracę z TVP, nie prowadzi żadnego programu w telewizji. Zupełnie inaczej jest w przypadku jej byłego męża, którego kariera na szklanym ekranie kwitnie.

Monika Richardson siedem lat temu stanęła na ślubnym kobiercu. Zalegalizowała związek ze Zbigniewem Zamachowskim. Małżonkowie zaczęli się pojawiać na branżowych imprezach. Chociaż wydawało się, że stworzyli dobrze dobrany duet, niedawno media obiegły doniesienia o ich rozstaniu.

Monika potwierdziła te informacje tuż przed Wielkanocą. Udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, że to mąż od niej odszedł:

Jeśli ktoś zdecydował, że musi odejść, nie mam prawa nic w tej sprawie zrobić. Mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, gdy usiądziemy ze Zbyszkiem, emocje już opadną i będę miała okazję wysłuchać jego żalu. Bo to była jego decyzja.

Chociaż małżonkowie jeszcze się nie rozwiedli, dziennikarka zmieniła nazwisko na Richardson. Pierwszy mąż dziennikarki, Will, nie ma z tym problemu:

To nazwisko dało jej szczęście. Nie mam nic przeciwko, by Monika była znowu panią Richardson – komentował w rozmowie z Faktem.

Will Richardson gwiazdą telewizji Republika

Monika Richardson przez wiele lat była jedną z głównych gwiazd Telewizji Polskiej. W 2019 roku jej współpraca z TVP dobiegła końca. W rozmowie z Jastrząb Post oszczędnie skomentowała tę sytuację. Uważa, że to widzowie, a nie szefostwo stacji powinni decydować o tym, kto pojawia się na ekranie:

Nikt nie jest przyssany do stanowiska, szczególnie w telewizji. Moim zdaniem powinni jednak decydować widzowie, kogo chcą oglądać. Ale ja jestem tylko prostą prezenterką i to już posuniętą w latach. Miałam super czas w telewizji polskiej i tej telewizji zawdzięczam to, że zrobiła mi nazwisko. A jeśli nie chce z niego więcej korzystać, to nie jest to moja wina.

Dziennikarka jedynie gościnnie występuje przed kamerami. Zamiast tego skupia się na prowadzeniu szkoleń medialnych i z autoprezentacji. Uruchomiła też agencję PR.

W przeciwieństwie do byłej żony, Will Richardson robi karierę w telewizji. Jest związany z telewizją Republika, na której antenie komentuje sytuację polityczną w Polsce. Osoba z jego otoczenia donosi Super Expressowi, że spełnia się w tej roli:

 Will ma posadę w telewizji Republika. W kanale anglojęzycznym tej stacji prowadzi program o aktualnej sytuacji politycznej w Polsce. Spełnia się jako dziennikarz. I trzyma mocno kciuki za sukcesy Moniki, bo uważa, że ma ona duży potencjał jako dziennikarka telewizyjna.

Poniżej prezentujemy jeden z programów z udziałem Willa.


Will Richardson robi karierę w telewizji

Will Richardson robi karierę w telewizji

Will Richardson robi karierę w telewizji

Will Richardson robi karierę w telewizji

Monika Zamachowska - Dieta Cambridge

Monika Zamachowska - Dieta Cambridge

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×