Szukaj

Były mąż Meghan Markle został ojcem. Znamy imię i płeć dziecka

Były mąż Meghan został ojcem

Były mąż Meghan został ojcem

Były mąż Meghan Markle, Trevor Engelson, wraz ze swoją obecną żoną Tracey Kurland zostali rodzicami. Jakiej płci jest i jak ma na imie maleństwo?

Trevor Engelson to pierwszy mąż Meghan Markle. Ich związek trwał dziesięć lat, natomiast małżeństwem byli przez dwa. Pobrali się na Jamajce w 2011 roku, a uroczystości ślubne na plaży dla ponad setki gości trwały aż cztery dni.

To właśnie on obsadził Meghan w produkowanym przez siebie serialu W garniturach, który przyniósł młodej aktorce światową popularność. Problemy w ich związku zaczęły się krótko po ślubie, gdyż małżonka ze względu na swój rodzaj pracy żyła na walizkach – on mieszkał w Los Angeles, a ona ciągle podróżowała. Para nie miała dla siebie wystarczająco dużo czasu i w końcu, w 2013 roku, podjęli decyzję o rozstaniu. Markle wysłała byłemu ukochanemu pierścionek zaręczynowy oraz obrączkę drogą pocztową.

Jako oficjalny powód rozstania Meghan i Trevor podali różnicę charakterów, która była nie do pogodzenia. Obecnie oboje są w szczęśliwych związkach. Okazało się też, że były mąż Meghan został ponownie ojcem.

Były mąż Meghan Markle został ojcem

Swojej obecnej żonie Trevor oświadczył się w Kalifornii, a o fakcie poinformował na Instagramie. Opublikował wtedy ich wspólne zdjęcie, ukazując na nim lewą rękę żony z diamentowym pierścionkiem na palcu i podpisał je:

Najszczęśliwszy facet na świecie! Szykujcie się na imprezę!

Jakiś czas potem obwieścił, że będą rodzicami. Ich maleństwo już jest na świecie, a szczęśliwy ojciec z dumą pokazał pierwsze zdjęcie.

Jestem bardzo dumny, mogąc przedstawić światu Ford Grace Engelson! Okazuje się, że rok 2020 nie jest wcale taki zły! Moja żona jest piękną mistrzynią… Jestem oficjalnie najszczęśliwszym facetem, jakiego znam – napisał Trevor.

Na zdjęciu widać dumnych rodziców wraz z uroczą córeczką. Gratulacje!

 


Trevor Engelson i Tracey Kurland mają córeczkę

Trevor Engelson i Tracey Kurland mają córeczkę

Trevor Engelson z ciężarną żoną

Trevor Engelson z ciężarną żoną

Były mąż Meghan Markle – Trevor Engelson – wziął ślub

Były mąż Meghan Markle – Trevor Engelson – wziął ślub

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×