Szukaj

Kolejny bolesny cios dla Jennifer Aniston! Justin Theroux spotyka się z młodą aktorką

Były mąż Jennifer Anistn spotyka się z młodą aktorką

Kilka dni temu byłego męża Jennifer Aniston widziano spacerującego po Nowym Jorku ze zgrabną brunetką. Okazało się, że tajemnicza ślicznotka, którą widziano z Justinem Theroux to 33-letnia aktorka – Aubrey Plaza.

Plaza i Theroux poznali się w 2010 roku. Justin zagrał wtedy w kilku odcinkach popularnego serialu Parks and Recreation, którego Aubrey była gwiazdą.

Według znajomych aktorów, ich niedawne spotkanie miało być tylko okazją do omówienia jakiegoś wspólnego projektu filmowego, a relacja Justina i Aubrey jest przyjacielska i całkowicie platoniczna. Nie wszyscy jednak wierzą te zapewnienia!

Zdjęcia ze spaceru Theroux i Plazy dotarły do Jennifer Aniston i – jak donosi osoba z jej otoczenia – ich oglądanie było dla gwiazdy bolesnym doświadczeniem.

Jennifer jest wstrząśnięta to obejrzeniu zdjęć Justina z Aubrey. Nawet jeśli ich spotkanie dotyczyło pracy, to oglądanie go z ładną, młodszą aktorką, nadal boli. I ona nie wierzy, że oni spotkaliby się, żeby porozmawiać o pracy, a Justin nawet odrobinkę by nie flirtował – zdradził anonimowy informator w rozmowie z portalem Hollywood Life.

Ale Aniston się nie załamuje. Jak zapewnia bliska jej osoba, gwiazda zamiast rozpaczać, planuje słodką zemstę:

Jen nie jest takim typem osoby, żeby się nad sobą użalać. Widząc jego zdjęcia z inną osobą, zamierza działać. Według niej najlepszą zemstą będzie dobre życie i… randki z kimś młodszym. Ona rozgląda się wśród znajomych, szukając młodego, gorącego faceta, którego mogłaby zabrać na kolację do restauracji Craig’s lub jakiegoś innego miejsca, gdzie na pewno by ją zauważono – tłumaczy informator Hollywood Life.

Fanów gwiazdy na pewno uspokoi informacja, że Jennifer nie reaguje rozpaczą na wiadomości o spotkaniach Justina z innymi kobietami. Chęć zemsty – choć może nie jest najbardziej szlachetną reakcją – jest jednak lepszą opcją niż obezwładniający smutek. A wy co myślicie o planie Jennifer Aniston?

Justin Theroux znalazł już zastępstwo dla ślicznej Jennifer Aniston! Nie czekał do rozwodu, od razu wymienił ją na „lepszy model”

Zalana łzami Jennifer Aniston wyżaliła się na swoje małżeństwo! „Justin był prawdziwym koszmarem”

Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu będą parą! Pierwsze spotkanie po latach właśnie mają za sobą

 


Czy Jennifer Aniston i Justin Theroux powinni do siebie wrócić?

×