Justin Theroux i Jennifer Aniston mimo rozwodu wciąż się kochają! Były mąż aktorki w przełomowym wyznaniu

Jennifer Aniston i Justin Theroux

Jennifer Aniston i Justin Theroux

Jennifer Aniston ma za sobą kilka nieudanych związków. Jej oba małżeństwa zakończyły się rozwodem. Jednak jej były mąż, Justin Theroux, nie ukrywa, że nadal łączą ich gorące uczucia.

Jennifer Aniston ma za sobą kilka romansów. Dwa razy wychodziła za mąż. Według psycholog, Patti Wood, aktorka i Brad Pitt mieli relacje partnerskie, darzyli się wzajemnym wsparciem. W przypadku związku gwiazdy i Justina Theroux podstawą związku była namiętność. Świadczy o tym okazywanie sobie czułości na każdym kroku. Gdy namiętność się wypaliła, skończył się związek pary.

Tymczasem okazuje się, że byli mężowie nie potrafią zapomnieć o Jennifer. Drugi z nich właśnie publicznie opowiedział o łączącym ich uczuciu.

Justin Theroux o relacji z Jennifer Aniston po rozwodzie

Związek Jennifer Aniston i Justina Theroux był jednym z najbardziej tajemniczych w światowym show-biznesie. Para doniesienia o ślubie potwierdziła, dopiero gdy ogłosiła rozwód. Ich uczucie wypaliło się, ale pozostała przyjaźń, o której zapewnili w oficjalnym oświadczeniu.

Jennifer Aniston i Justin Theroux są ze sobą w stałym kontakcie. Regularnie rozmawiają, spotykają się w wolnych chwilach, a nawet zapraszają się na domówki. Aktor niejednokrotnie gościł u swojej eks podczas słynnych już imprez w jej domu, które regularnie odbywały się przed pandemią.

Theroux zawsze pamięta, żeby uczcić urodziny Aniston. Wówczas na jego profilu pojawiają się odpowiednie wpisy. Gwiazdor bardzo często podkreśla, że z byłą żoną wiele go łączy, ale w najnowszym wywiadzie dla Esquire dosyć żarliwie dał wyraz swoim uczuciom:

Powiedziałbym, że pozostaliśmy przyjaciółmi. Nie rozmawiamy codziennie, ale dzwonimy do siebie – mówił w najnowszym artykule z okładki magazynu – Rozmawiamy przez FaceTime. Piszemy. Czy nam się to podoba, czy nie, nie mieliśmy tak dramatycznego rozstania i kochamy się. Jestem szczery, kiedy mówię, że cenię naszą przyjaźń.

Podkreślił także, jak ważna jest dla niego dobra relacja z Aniston:

Nie możemy być razem, ale nadal możemy przynosić sobie radość i przyjaźnić się. Poza tym bardzo, bardzo mocno mnie rozśmiesza. Jest przezabawną osobą. Dla mnie byłoby to wielką stratą, gdybyśmy nie byli w kontakcie. I chciałbym, żeby ona myślała to samo.

Jennifer na pewno doceni szczere słowa byłego męża.


Justin Theroux na okładce magazynu

Justin Theroux na okładce magazynu

Justin Theroux złożył życzenia urodzinowe Jennifer Aniston

Justin Theroux złożył życzenia urodzinowe Jennifer Aniston

Selfie Justina Theroux z okazji święta Dziękczynienia, InstagramSelfie Justina Theroux z okazji święta Dziękczynienia, Instagram

Selfie Justina Theroux z okazji święta Dziękczynienia, Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×