NewsyTo było nie do uniknięcia! Memy po meczu Polska-Portugalia stały się hitem internetu!

To było nie do uniknięcia! Memy po meczu Polska-Portugalia stały się hitem internetu!

Karolina Stęclik
01.07.2016 07:26, aktualizacja: 01.07.2016 13:40

Za nami jeden z najbardziej emocjonujących wieczorów w ostatnim czasie. Wczoraj odbył się mecz pomiędzy Polską a Portugalią, którego wynik zadecydował, która z reprezentacji awansuje do półfinału EURO 2016. Niestety na tym etapie biało-czerwoni zakończyli swoją przygodę z mistrzostwami. Choć po 120 minutach walki (90 min + dogrywka) wynik spotkania wynosił 1:1, Portugalczycy pokonali podopiecznych Adama Nawałki w trakcie rzutów karnych.

Nie dopisało nam szczęście. To boli. Ulegliśmy drużynie, która może i miała większe posiadanie piłki, ale ciężko powiedzieć, czy miała więcej sytuacji. Poza tym Portugalczycy nie wygrali żadnego meczu. To paradoks - skomentował tuż po meczu wzruszony Robert Lewandowski

Choć w oczach naszych piłkarzy łatwo było zauważyć łzy, my, Polacy jesteśmy z nich ogromnie dumni. W końcu to dzięki takim genialnym zawodnikom, jak Kuba Błaszczykowski, Łukasz Fabiański, czy też Michał Pazdan udało się dotrzeć aż do ćwierćfinału.

Tymczasem od wczoraj internet zalewa fala memów związanych z meczem Polska-Portugalia. Specjalnie dla was wybraliśmy te najzabawniejsze, które są przypomnieniem śmiesznych, ale też wzruszających chwil, jakich nie brakowało na boisku.

Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii!