Szukaj

Miarka się przebrała! Teściowie Daniela Martyniuka mają dość! Wreszcie postanowili zareagować na to co na temat ich córki publicznie mówi syn Zenka!

Zdjęcie (1) Miarka się przebrała! Teściowie Daniela Martyniuka mają dość! Wreszcie postanowili zareagować na to co na temat ich córki publicznie mówi syn Zenka!

[1/7] Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny (fot. YouTube)

Zdjęcie (2) Miarka się przebrała! Teściowie Daniela Martyniuka mają dość! Wreszcie postanowili zareagować na to co na temat ich córki publicznie mówi syn Zenka!

[2/7] Danuta i Zenon Martyniuk z mamą Eweliny

Zdjęcie (3) Miarka się przebrała! Teściowie Daniela Martyniuka mają dość! Wreszcie postanowili zareagować na to co na temat ich córki publicznie mówi syn Zenka!

[3/7] Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny (fot. YouTube)

Zdjęcie (4) Miarka się przebrała! Teściowie Daniela Martyniuka mają dość! Wreszcie postanowili zareagować na to co na temat ich córki publicznie mówi syn Zenka!

[4/7] Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny (fot. YouTube)

Zdjęcie (5) Miarka się przebrała! Teściowie Daniela Martyniuka mają dość! Wreszcie postanowili zareagować na to co na temat ich córki publicznie mówi syn Zenka!

[5/7] Daniel Martyniuk

Zdjęcie (6) Miarka się przebrała! Teściowie Daniela Martyniuka mają dość! Wreszcie postanowili zareagować na to co na temat ich córki publicznie mówi syn Zenka!

[6/7] Daniel Martyniuk wyjechał do Włoch

Zdjęcie (7) Miarka się przebrała! Teściowie Daniela Martyniuka mają dość! Wreszcie postanowili zareagować na to co na temat ich córki publicznie mówi syn Zenka!

[7/7] Daniel Martyniuk

×