Szukaj

Miarka się przebrała! Teściowie Daniela Martyniuka mają dość! Wreszcie postanowili zareagować na to co na temat ich córki publicznie mówi syn Zenka!

Daniel Martyniuk, ślub

Daniel Martyniuk, ślub

Daniela Martniuka i jego rodziny saga rozwodowa trwa. Tym razem nie wytrzymali rodzice Eweliny i postanowili skomentować sytuację wokół ich córki. Co powiedzieli?

Daniel Martyniuk przez kilka ostatnich miesięcy zdecydowanie nie daje o sobie zapomnieć. Nie tylko jest inicjatorem skandali, ale także rozdmuchuje w mediach swój rozwód. Oberwało się już chyba wszystkim, mimo że po wyroku wyznał, że nareszcie jest wolny.

Skończyła się moja gehenna. Nareszcie mam już to za sobą. Nie uważam, że przegrałem, bo to nie są duże pieniądze. Chyba się będę odwoływał, bo nie chcę jej dawać żadnych pieniędzy. Czuję się oszukany i złapany na dziecko przez tę cwaną dziewczynę – mówił.

Swoje trzy grosze dorzuca także stojąca niezłomnie u boku synka, Danuta, która po sfinalizowaniu rozwodu nie zostawiła na Ewelinie suchej nitki.

I co, ona znajdzie sobie faceta i my jej faceta będziemy utrzymywać? Bez przesady.

Daniel przyzwyczaił nas już do tego, że wszystko, co mu leży na sercu, prędzej czy później znajdzie się w social mediach. Przez kilka ostatnich dni Daniel regularnie publikuje posty związane z rozwodem. Nie oszczędził swojej żony – kiedy opublikował jej ośmieszające zdjęcie, przeszedł sam siebie. To już nawet nie jest żenada, chyba brak cenzuralnych określeń na jego zachowanie. Nie zapomniał też o byłych teściach.

Tuż po rozwodzie rodzice jego byłej żony zostali wyróżnieni odznaką „Zasłużony dla Rolnictwa”. Okazuje się, że wbrew jego słowom, rodzina Golczyńskich jest bardzo dobrze sytuowana. Informacje o ich osiągnięciach opublikowano na portalu i.Turek.net.

Państwo Golczyńscy specjalizują się w produkcji gęsi i indyków przeznaczonych na tucz mięsny. Gospodarują na 390 ha ziemi, przy czym 30ha to własność natomiast 360 ha to dzierżawa z KOWR-u. Swoją przygodę z rolnictwem zaczynali 21 lat temu, niemalże od zera – komplementuje ich strona internetowa.

Po tej publikacji zaczęły pojawiać się wpisy mówiące o wysokości majątku rodziców Eweliny. Daniel zareagował na swoim Instastory na te artykuły, kpiąc ze statusu byłych teściów.

Broniła się już przed oskarżeniami Daniela i Danusi Ewelina. W końcu i jej rodzice postanowili zabrać głos.

Byli teściowie Daniela Martyniuka zabierają głos

Bogumiła i Arkadiusz Golczyńscy, rodzice Eweliny w końcu nie powstrzymali się od podzielenia się swoim zdaniem, mimo że o tej pory raczej nie komentowali wystąpień Martyniuków.

Dziękujemy za wszystkie pozytywne artykuły, które się ukazały. Na dzień dzisiejszy nie chcemy tego wszystkiego komentować. Może uszykujemy jakieś oświadczenie i wtedy państwa poinformujemy – powiedziała jedynie Pani Bogumiła w rozmowie z WP Kobieta, kiedy przyznała, że nie jest im łatwo w tej całej sytuacji.

Jednak w czwartek mama i tata Eweliny opublikowali wpis niewątpliwie odnoszący się do ostatnich wydarzeń. Na ich wspólnym koncie na FB pojawiło się wideo, na którym Edyta Górniak wykonuje piosenkę Dziwny jest ten świat. Nagranie Golczyńscy opatrzyli wpisem, w którym podkreślili, że bardzo kochają Ewelinę i Laurę oraz fragmentem utworu:

Ewelinka i Laurka, kochamy Was bardzo mocno – piszą Golczyńscy i cytują:

Dziwny ten świat, świat ludzkich spraw, czasem aż wstyd przyznać się. A jednak często jest, że ktoś słowem złym zabija tak, jak nożem. Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim. Nie! Nie! Nie! Nie! Przyszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie…

❤️ EWLINKA i LAURKA ❤️ KOCHAMY WAS BARDZO MOCNO ❤️ B.A.K.R 😞Dziwny ten świat, świat ludzkich spraw, czasem aż wstyd…

Opublikowany przez Bogumiłę Arkadiusz Golczyńscy Czwartek, 24 września 2020

Oby udało im się zakończyć medialne pranie brudów przez Martyniuków.


Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny (fot. YouTube)

Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny (fot. YouTube)

Danuta i Zenon Martyniuk z mamą Eweliny

Danuta i Zenon Martyniuk z mamą Eweliny

Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny (fot. YouTube)

Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny (fot. YouTube)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×