Szukaj

Kuba Wojewódzki pokazał się z seksowną blondynką! Takiego demona seksu wyrwał z ramion Tomka Karolaka! Jest romantyczna fota!

Kuba Wojewodzki Magdalena Malicka

Kuba Wojewodzki Magdalena Malicka

Magdalena Malicka i Kuba Wojewódzki spędzili ze sobą bardzo romantyczny wieczór w jego nowej restauracji. Czy jedna z najbardziej rozpoznawanych osobistości w kraju chce zdobyć serce pięknej modelki?

Kuba Wojewódzki słynie z drogich błyskotek, sportowych aut i dziewczyn, które swoim wyglądem mogą zawstydzić większość topowych modelek. Po rozstaniu z Renatą Kaczoruk przez sportowe auto prezentera przewinęło się kilka ślicznotek. Teraz, gdy otworzył swoją restaurację ma kolejnego asa w rękawie. Jak mawia stare przysłowie „przez żołądek do serca”. Piękna blondynka umieściła na swoim koncie w mediach społecznościowych dość wymowne zdjęcie. Czyżby teraz Tomasz Karolak miał żal do Króla TVN-u, że ten odbił mu byłą dziewczynę?

Magdalena Malicka to niezwykle atrakcyjna blondynka obdarzona ciałem bogini i niewybrednym poczuciem humoru. Gotowa jest także na ciętą ripostę, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Przekonał się o tym sam Tomasz Karolak, gdy blond piękność wydała oświadczenie o rozpadzie ich związku na Instagramie w grudniu 2018 roku.Czyżby właśnie niewyparzony język i inteligentny żart były wspólnymi mianownikami flirtu Kuby Wojewódzkiego ze śliczną modelką? Magdalena Malicka, znana też jako Magdalena Dziun odwiedziła prezentera w jego nowej restauracji. Oczywiście nie mogło obejść się bez wspólnego selfie i wpisu, który wyjaśnia całe zamieszanie.

Dobrze Cię widzieć po 10 latach. On zna mnie odkąd miałam 16 lat. Czas szybko leci. Przyjaciel z dzieciństwa – napisała modelka

 

Całe szczęście opis zdjęcia wyjaśnia, że było to tylko spotkanie dawnych znajomych z dzieciństwa przy drinku. Kuba Wojewódzki musiał się bardzo cieszyć z możliwości wzniesienia toastu z tak atrakcyjną dziewczyną. Przy okazji pochwalił się nowym miejscem na mapie Warszawy, którym zarządza i które lada chwila przyniesie mu jeszcze większy majątek niż pokaźna suma znajdująca się na jego koncie.

 

Zobacz: Tomasz Karolak rozstał się z seksowną Magdą Malicką! Modelka wydała oświadczenie w serwisie społecznościowym: “Opuściłam jego piaskownicę”

Zobacz: Na to czekał show-biznes! Tomasz Karolak przyłapany w intymnej sytuacji ze swoim króliczkiem “Playboya”!

Zobacz: Kuba Wojewódzki pozazdrościł Renulce? Właśnie pochwalił się własną okładką Playboya! Nie jest sam!

 


Magdalena Malicka i Kuba Wojewódzki- Instagram

Magdalena Malicka i Kuba Wojewódzki- Instagram

Magdalena Malicka i Kuba Wojewódzki- Instagram

Magdalena Malicka i Kuba Wojewódzki- Instagram

Kuba Wojewódzki otwiera restaurację

Kuba Wojewódzki otwiera restaurację

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×