Była dziewczyna Cristiano Ronaldo opowiedziała o pierwszej randce z piłkarzem. Kolacja? Kwiaty? Musimy was rozczarować…

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Gemma Atkinson opowiedziała o pierwszej randce z Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo uchodzi za jednego z najprzystojniejszych piłkarzy na świecie. Latynoska uroda, sukcesy sportowe, wyrzeźbione ciało… Nic dziwnego, że miliony kobiet wzdychają do niego. Niestety tylko kilka z nich dostało szansę na bliższe poznanie sportowca. Do jego najgłośniejszych związków należał ten z seksowną modelką, Iriną Shayk. Wydawać by się mogło, że para będzie ze sobą na dobre i złe. W ubiegłym roku nieoczekiwanie media obiegła jednak informacja o rozstaniu ten dwójki.

Zobacz: Irina Shayk już znalazła nową miłość

Kilka lat temu Cristiano był związany także z brytyjską aktorką, Gemmą Atkinson. Artystka udzielając ostatnio wywiadu w jednej z rozgłośni radiowych postanowiła wspomnieć o związku z piłkarzem. Gwiazda opowiedziała o ich pierwszej randce! Jak myślicie, jak wyglądała? Jeżeli spodziewacie się bukietu róż i smacznej kolacji, musimy wam rozczarować…

To było naprawdę wytworne. Przyszliśmy do mojego domu, zrobiliśmy sobie po kubku herbaty i oglądaliśmy serial „Tylko głupcy i konie”. Nie wiem, czy jeszcze to pokazują, wtedy akurat leciał w TV. „Tylko głupcy i konie” i kubki z herbatą, on wydawał się być zadowolony, ale trudno mi to dziś dokładnie przywołać, w końcu od tego momentu minęło jakiś sześć czy siedem lat.

To bardzo oryginalna, pierwsza randka. Wiele kobiet marzy o tym, by oglądać serial u boku Cristiano z kubkiem herbaty 😉

Może na kolejnym spotkani piłkarz postarał się, by było bardziej wytwornie 🙂

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Gemma Atkinson

Gemma Atkinson


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×