Szukaj

Michał Szpak chwali się czadowymi szpilkami. My widzimy w nich Lady Gagę

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak pochwalił się nowymi butami. Wokalista zawsze stawia na ciekawe stylizacje, którymi zdecydowanie wyróżnia się w świecie show-biznesu. Jego nowe szpilki pasowałyby też do Lady Gagi. 

Michał Szpak od kiedy pojawił się w programie X-Factor, nie daje o sobie zapomnieć. Był dla jury wielkim zaskoczeniem, a jednocześnie objawieniem. Wykonaniem piosenki Dziwny jest ten świat z repertuaru Czesława Niemena, wywołał owacje na stojąco. Chociaż programu nie udało mu się wygrać, to nie przeszkodziło mu w zrobieniu ogromnej kariery. Został laureatem nagrody SuperPremiery na 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2015 roku. Rok później na tym samym festiwalu zdobył statuetkę w kategorii SuperArtysta.

Gwiazdor oprócz świetnego głosu jest również znany ze swojej wielkiej charyzmy i oryginalnego wizerunku scenicznego. Gdy po raz pierwszy pojawił się w show X-Factor, wzbudził dezaprobatę publiczności zgromadzonej w studiu. Jednak gdy zaczął śpiewać, udowodnił, jak bardzo się pomylili. Michał od dziecka lubił się wyróżniać i być w centrum uwagi. Swój indywidualizm i barwną osobowość wyrażał między innymi strojem, oraz makijażem. Nie bez powodu jest nazywany barwnym ptakiem polskiego show-biznesu.

Michał Szpak chwali się nowymi butami: bardziej pasują do Lady Gagi

Wokalista swoich fanów przyzwyczaił do tego, że jego stylizacje zawsze są szczegółowo dopracowane i tworzą niezwykle spójną całość. Gwiazdor nie boi się eksperymentować z modą, a opnie na temat jego stylu, są dosyć podzielone. Na pewno obok jego wizerunku nie można przejść obojętnie, a sceniczne kreacje długo zapadają w pamięć.

Również na co dzień Michał swoją osobę stara się definiować strojem i trzeba przyznać, że jest w tym bardzo odważny. Właśnie na Instastory pochwalił się swoimi nowymi butami, które są dosyć osobliwe. Gwiazdor ma na sobie białe skórzane kozaczki, na szerokim sześciokątnym obcasie. W takich butach widzielibyśmy raczej Lady Gagę, która podobnie, jak nasz rodzimy gwiazdor, stawia na niebanalne stylizacje.


Michał Szpak buty

Michał Szpak buty

Buty Michała Szpaka

Buty Michała Szpaka

Michał Szpak - buty, The Voice of Poland, drugi odcinek na żywo

Michał Szpak - buty, The Voice of Poland, drugi odcinek na żywo

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×